استون ویلا به‌ دنبال «فروش» ایمیلیانو مارتینز

مدیران استون ویلا تصمیم به فروش سنگربان آرژانتینی خود در نقل‌وانتقلات زمستانی را گرفته و مارتینز چاره‌ای جز ترک ویلا نخواهد داشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بنا به گزارش مطبوعات ورزشی، مالکان باشگاه فوتبال استون ویلا دیگر تمایلی به ادامه همکاری با ایمیلیانو مارتینز، سنگربان آرژانتینی خود ندارند و به‌دنبال فروش فوری او در نقل‌وانتقالات زمستانی خواهند بود.

به‌ گزارش تارنمای اسپانیایی «فیچاجس»، اونای امری، سرمربی اسپانیایی باشگاه استون ویلا از «حواشی» مارتینز راضی نبوده و «رفتارهای ناشایست» او در قبال کیلیان امباپه باعث شده که تصمیم این مربی برای قطع همکاری با این بازیکن قطعی شود.

در ادامه یادداشت «فیچاجس» آمده است که در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب در نقل‌وانتقالات زمستانی فوتبال اروپا مالکان استون ویلا سنگربان آرژانتینی خود را به فروش خواهند رساند.

درخشش و عملکرد بی‌نظیر مارتینز در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر به‌خصوص در دیدارهای آرژانتین مقابل هلند در مرحله یک‌چهارم نهایی و فرانسه در دیدار پایانی یکی از دلایل کلیدی قهرمانی «آلبی‌سلسته‌» در این مسابقات بود.

اما رفتارهای «زننده» مارتینز با جایزه «دستکش طلایی» جام جهانی قطر مقابل هواداران فرانسه و پس از آن بغل کردن عروسکی با چهرهِ کیلیان امباپه در جشن قهرمانی «آلبی‌سلسته» در خیابان‌های بوئنوس آیرس باعث خشم و انتقاد بسیاری از رسانه‌ها و چهره‌های سرشناس جامعه ورزشی شده است.

پیش‌تر، اونای امری در پاسخ به سوالی درباره رفتارهای نه چندان شایسته این دروازه‌بان گفته بود که فعلا منتظر پایان جشن و استراحت او است و وقتی به ویلا برگشت صحبتی در این باره خواهند داشت.

آملی اودئا، وزیر ورزش فرانسه، در روزهای گذشته ضمن ابراز خوشحالی از شکایت فدراسیون فوتبال کشورش به «فیفا» نسبت به تمسخرهای ناشایست و رفتارهای نژادپرستانه مارتینز در قبال کیلیان امباپه، شخصیت سنگربان تیم ملی فوتبال آرژانتین را «رقت‌انگیز» توصیف کرد.

اخیرا، نشریه معتبر آلمانی «کیکر» گزارش داد که مدیران باشگاه فوتبال بایرن مونیخ پس از مصدومیت سنگین مانوئل نویر و دوری او تا پایان فصل، قصد دارند ایمیلیانو مارتینز را در نقل‌وانتقالات زمستانی از استون ویلا به‌خدمت بگیرند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید