جواهر بریتانیایی، رئال مادرید را به لیورپول ترجیح می‌دهد

بازیکن جوان بروسیا دورتموند مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پس از درخشش جود بلینگام، هافبک 19 ساله تیم ملی فوتبال انگلیس در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن انتقال به رئال مادرید در تابستان سال آینده را به تیم‌های لیگ جزیره ترجیح خواهد داد.

در همین رابطه ظهر شنبه، سوم دی، نشریه «آ.اس» نوشت که بلینگام به رئال نزدیک‌تر از هر باشگاه دیگری است.

طبق این گزارش، مدیران لیورپول به این نتیجه رسیده‌اند که روی خرید انزو فرناندز، پدیده آرژانتینی بنفیکا، تمرکز کنند و حالا مسیر برای «کهکشانی‌ها» هموارتر از قبل شده است.

پیش‌تر، نشریه بریتانیایی «سان»، در یادداشتی مدعی شد که تیم‌های لیگ برتری خواهان خرید این جواهر 19 ساله دورتموندی‌ها هستند.

در ادامه این یادداشت آمده است که پروژه ورزشی و پیشنهاد مالی باشگاه فوتبال رئال مادرید‌ بلینگام را قانع کرده و اکنون بنا بر اعلام نزدیکان این بازیکن، رئال مادرید گزینه نخست او در تابستان سال 2023 خواهند بود.

قیمت اولیه او از دورتموند حدود 150 میلیون یورو خواهد بود، رقمی که تا حدودی قابل کاهش است اما مدیران باشگاه رئال مادرید از سختی این معامله آگاه هستند.

رابطه خوب و دوستانه رئال و دورتموند نیز سبب شده تا مدیران رئال خوشبین باشند که با رقمی کمتر از 150 میلیون یورو در نهایت بلینگام را جذب کنند. رقم نهایی احتمالا بین 100 تا 150 میلیون یورو خواهد بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size