پیشنهاد نجومی خرید «عبای» تاجگذاری لیونل مسی در جام جهانی

شیخ تمیم بن حمد آل‌ ثانی، امیر قطر پیش از بالا بردن جام قهرمانی توسط لیونل مسی «عبا» قطری موسوم به «بشت» را به او هدیه داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بنا به گزارش شبکه‌های اجتماعی، احمد البروانی، عضو سابق مجلس شورای عمان، پیشنهاد «یک میلیون دلاری» به لیونل مسی، اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان در ازای «عبا»ی عربی موسوم به «بشت» که با آن کاپ قهرمانی جام جهانی را بالا برد، ارائه داده است.

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر پس از پیروزی آرژانتین مقابل فرانسه و قهرمانی «آلبی‌سلسته» در جام جهانی، در مراسم اهدای این جام «عبا» قطری موسوم به «بشت» را به لیونل مسی، بهترین بازیکن جام جهانی 2022 هديه داد.

دارنده هفت توپ طلای جهان با به تن کردن این عبا در مراسم مذکور، سومین جام قهرمانی آرژانتین را با ثبت یک تصویر ماندگار بالای سر بُرد.

مارادونا با کلاه مکزیکی در جام جهانی 1986 مکزیک
مارادونا با کلاه مکزیکی در جام جهانی 1986 مکزیک

استفاده از لباس کشورهای میزبان در مراسم اهدای جام جهانی فوتبال توسط ستارگان تیم برنده سابقه داشته و دیگو آرماندو ماردونا، اسطوره پیشین تیم ملی آرژانتین نیز پس از پیروزی در جام جهانی 1986 در مکزیک، کلاه معروف این کشور را بر سر گذاشت.

پوشیدن عبای عربی توسط مسی همچنین بازتاب گسترده‌ای میان هواداران این ستاره داشته و برخی از آنها با این پوشش عربی عکس و فیلم یادگاری گرفتند.

پله با کلاه مکزیکی پس از پیروزی برزیل در جام جهانی 1970 مکزیک
پله با کلاه مکزیکی پس از پیروزی برزیل در جام جهانی 1970 مکزیک

پله، اسطوره سابق تیم ملی فوتبال برزیل نیز پس از کسب عنوان قهرمانی جهان در سال 1970 در مکزیک، کلاه مکزیکی به سر کرد و با آن عکس‌های به یادماندنی گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید