بولتن سری خبرگزاری «فارس»؛ انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال بین بد و بدتر بود

مهدی تاج متعهد شده بود که تمامی دستورات رهبر جمهوری اسلامی را در حوزه فوتبال بی‌کم و کاست اجرا کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

طبق اسناد هک‌شده خبرگزاری «فارس» توسط گروه سایبری «بلک ریوارد»، به بحث کاندیدهای انتخابات فدراسیون فوتبال و ریاست مهدی تاج نیز پرداخته شده است.

در این اسناد آمده است که مهدی تاج، گزینه سپاه پاسداران برای در اختیار گرفتن ریاست فدراسیون فوتبال بوده چرا که «هیچ‌گاه مقابل خامنه‌ای، نظام و منویات رهبر» قرار نگرفته است.

طبق اسناد مذکور مهدی تاج متعهد شده تمامی دستورات رهبر جمهوری اسلامی را در حوزه فوتبال بی‌کم و کاست اجرا کند.

در بخشی دیگری از این اسناد آمده است که او (مهدی تاج) گزینه‌ مطلوبی برای ریاست فدراسیون فوتبال است، زیرا از سرمایه‌داران کلان فولاد و از خانواده‌ای متمول می‌آید بنابراین چشم به بودجه فدراسیون فوتبال نخواهد داشت.

در این اسناد همچنین به رقابت مهدی تاج با میرشاد ماجدی و عزیز محمدی برای ریاست فدراسیون فوتبال پرداخته شده است.

اسناد مذکور اشاره کرده‌اند که نهادهای امنیتی هیچ‌گاه به استعلام درباره تاج پاسخ نداده‌اند.

به اعتقاد سپاه پاسداران انتخابات فدراسیون فوتبال، انتخاب بین بد و بدتر بود. یکی سکولار بود و عزیز محمدی هم در جریان اعتراضات 88 با میرحسین موسوی عکس گرفته و نباید اجازه برگزاری انتخابات با حضور این کاندیداها داده می‌شد.

مهدی تاج با حمایت‌ برخی رسانه‌های خاص از جمله خبرگزاری «فارس» در هشتم شهریور گذشته به‌رغم فساد مالی گسترده در دوره نخست ریاستش در فدراسیون فوتبال و همچنین تخلفات مالی شخص او در شرکت «فولاد مبارکه»، برای دومین بار به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران برگزیده شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید