شرط‌بندی عجیب شزنی با لیونل مسی: باختم و قصد پرداخت ندارم

شزنی معتقد است که مسی خیلی ثروتمند است و نیازی به «100 یورو» ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وویژیک شزنی، سنگربان 194 سانتی‌متری تیم ملی فوتبال لهستان، پس از پایان مسابقه با آرژانتین از شرط‌بندی جالب خود با لیونل مسی پرده برداشت.

تیم‌های آرژانتین و لهستان در روز سوم دور گروهی رقابت‌های جام جهانی 2022، شامگاه چهارشنبه 9 آذر، از گروه سوم در ورزشگاه «947» شهر دوحه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، «آلبی‌سلسته» با ارائه یک نمایش حساب‌‌شده با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

در اوایل مسابقه «دنییل مکین‌لی» هلندی یک ضربه پنالتی عجیب را برای آرژانتین سوت زد؛ ضربه‌ای که شزنی آن‌قدر از لغو آن توسط کمک‌داور ویدیویی مطمئن بود که با مسی شرط‌بندی کرد.

او درباره صحبت‌هایی که با مسی قبل از اعلام ضربه پنالتی داشت، گفت: «من با مسی بر سر عدم احتساب پنالتی 100 یورو شرط‌بندی کردم. من گفتم که داور پنالتی اعلام نمی‌کند و او در‌ جواب من گفت که اعلام می‌کند که در نهایت اعلام کرد و من باختم. خوشبختانه توانستم که پنالتی را مهار کنم.»

شزنی در جواب خبرنگاری که از او پرسید کی و چگونه این مبلغ را به مسی پرداخت می‌کنی، پاسخ داد: «قصد ندارم این مبلغ را پرداخت کنم، او اهمیتی به این 100 یورو نمی‌دهد، به نظرم به اندازه کافی پول دارد (با خنده).»

آرژانتین پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل لهستان به‌عنوان سرگروه به مرحله یک‌هشتم نهایی راه یافت و حریف استرالیا شد. لهستان هم ضمن قبول شکست توانست با تفاضل گل بهتر نسبت به مکزیک به‌عنوان تیم دوم صعود کند و حریف فرانسه در مرحله یک‌هشتم پایانی شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید