دلیل عجیب خط خوردن دروازه‌بان کامرون از لیست بازی با صربستان فاش شد

آندره اونانا، به‌دلیل بازی با ریسک بالا و خروج از دروازه از لیست کامرون برای ادامه بازی‌های جام جهانی خط خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

آخرین روز از دور دوم رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر با حاشیه‌هایی پیرامون خط خوردن آندره اونانا، سنگربان تیم‌ملی کامرون از لیست بازی با صربستان به‌دلایل انضباطی آغاز شد.

رادیو «مونت‌کارلو»، دوشنبه، هفت آذر، نوشت که دروازه‌بان 26 ساله کامرون به دلایل انضباطی از لیست این تیم برای بازی با صربستان کنار گذاشته شد.

این رادیو همچنین فاش کرد که ریگوبرت سانگ، سرمربی کامرون، برای این بازی نام آندره اونانا را از لیست بازیکنان تیمش برای دیدار حساس مقابل صرب‌ها قرار نداد و تصمیم گرفته است از دیویس اپاسی، سنگربان تیم ابهای سعودی، درون دروازه تیمش برای این بازی استفاده کند.

دقایقی پیش، نشریه معتبر اسپانیایی «مارکا»، چاپ مادرید، در گزارشی نوشت که خبرهای منتشر شده در مورد خط خوردن اونانا به‌دلایل انضباطی اشتباه است.

«مارکا» توضیح داد، کادر فنی کامرون معتقد است که دروازه‌بان اینترمیلان بیش از حد در بازی با توپ ریسک می‌کند و همچنین از خروج او از دروازه نیز رضایت ندارند.

در ادامه گزارش آمده است، «آن‌ها ترجیح می‌دهند از بازیکنی در دروازه استفاده کنند که بازی مستقیم را در دستور کار خود قرار دهد و در واقع سنتی‌تر باشد.»

خبرگزاری فرانسه هم صبح دوشنبه اعلام کرد که ساموئل اتوئو، بازیکن سابق بارسلونا و رئیس فدراسیون فوتبال کامرون نیز که رابطه بسیار خوبی را با اونانا دارد، وساطت کرده اما به‌نظر می‌رسد که تصمیم سرمربی و سنگربان اینتر غیرقابل برگشت است.

کامرون پس از تساوی در دیدار برابر صربستان با یک امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی گروه هفتم قرار دارد، گروهی که برزیل و سوئیس سه امتیازی را بالای سر خود می‌بیند.

اونانای 26 ساله، 34 بازی ملی برای کشورش انجام داده است. او در دیدار نخست با سوئیس که منجر به شکست 1 بر صفر تیمش شد، درون دروازه «شیرهای رام‌نشدنی» ایستاده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید