خبرگزاری برنا: وریا غفوری به اتهام «تبلیغ علیه نظام» بازداشت شده است

غفوری همواره در کنار خواسته‌ها و آرمان‌های ایرانیان ایستاده و از خیزش انقلابی جاری برای سرنگونی جمهوری اسلامی در ایران حمایت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وریا غفوری، بازیکن فوتبال کُرد ایرانی و مدافع تیم فولاد خوزستان که در روزهای گذشته به‌طور مکرر از خیزش سراسری انقلابی ایرانیان علیه رژیم جمهوری اسلامی حمایت کرده، توسط ماموران امنیتی بازداشت شد.

در پی انتشار اخباری ضد و نقیض مبنی بر بازداشت او، خبرگزاری «برنا»، وابسته به وزارت ورزش و جوانان ایران، پنج‌شنبه 3 آذر خبر بازداشت وریا غفوری را تایید کرد.

این خبرگزاری دلیل بازداشت کاپیتان پیشین استقلال تهران را طرح اتهام‌‌ «توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران و تبلیغ علیه نظام» علیه او عنوان کرد.

غفوری همواره در کنار خواسته‌ها و آرمان‌های مردم ایران ایستاده و نسبت به خیزش سراسری انقلابی جاری ایرانیان برای سرنگونی جمهوری اسلامی و طرح موضوعاتی نظیر دختر آبی، ورود زنان به ورزشگاه‌ها و مسائل معیشتی اعتراض علنی خود را بارها اعلام کرده و خشم دستگاه‌های امنیتی را برانگیخته بود.

تاکنون منابع رسمی درباره این خبر توضیحی نداده‌اند. پیش‌تر نیز اخباری در رابطه با بازداشت غفوری منتشر شده، اما پس از آن تکذیب شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید