برد تاریخی سعودی مقابل آرژانتین در جام جهانی قطر

کنفدراسیون فوتبال آسیا به برد بزرگ نماینده این قاره واکنش نشان داد و نوشت سعودی بزرگترین شگفتی جام جهانی 2022 را تا الان با شکست آرژانتین کاندیدای اول قهرمانی خلق کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تیم ملی فوتبال سعودی موسوم به «شاهین‌های سبز» در اولین دیدار خود طی جام جهانی 2022 قطر در یک بازی هیجان‌انگیز دو بر یک تیم ملی آرژانتین از مدعیان این دوره را شکست داد.

تیم ‌ملی سعودی با اینکه نیمه نخست بازی با آرژانتین را با نتیجه یک بر صفر شکست خورده بود، در نیمه دوم توانست با یک بازگشت به‌یاد ماندنی با نتیجه 2 بر یک به برتری برسد و موقتا صدرنشین گروه سوم رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر شود.

گل‌های «شاهین‌های سبز» را به‌ترتیب صالح الشهری و سالم الدوسری در دقایق 49 و 53 به‌ ثمر رساندند. برای آرژانتین هم مسی در دقیقه 10 از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به برد بزرگ نماینده این قاره واکنش نشان داد و نوشت: «سعودی بزرگترین شگفتی جام جهانی 2022 را تا الان با شکست آرژانتین کاندیدای اول قهرمانی خلق کرد.»

فیفا، فدراسیون جهانی فوتبال نیز در واکنش به این برد بزرگ تیم ملی سعودی مقابل یاران مسی، نوشت: «پاهای صالح الشهری و سالم الدوسری 3 امتیاز را مقابل یاران مسی به سعودی هدیه داد.»

دومین بازی آرژانتین در گروه سوم برابر مکزیک خواهد بود و سعودی نیز با لهستان بازی خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید