پیش‌بینی شرکت «ئی‌ای اسپورت» از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی

بنا به پیش‌بینی‌ها آرژانتین با تک گل لیونل مسی، برزیل را شکست داده و برای سومین بار در طول تاریخ این رقابت‌ها قهرمان خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرکت «ئی‌ای اسپورت»، سازنده بازی کامپیوتری «فیفا»، در کم‌تر از دو هفته تا آغاز جام جهانی 2022 قطر، پیش‌بینی کرده است که تیم‌ملی آرژانتین در پایان رقابت‌ها بر بام فوتبال جهان خواهد ایستاد.

ئی‌ای اسپورت‌ پس از اینکه قهرمان سه جام جهانی اخیر (2010، 2014 و 2018) را به‌درستی پیش‌بینی کرده بود، اکنون با استفاده از فناوری «هایپرموشن 2» تمامی 64 مسابقه جام جهانی قطر و توپ طلا، دستکش طلایی، آقای گل، آقای پاس گل و تیم منتخب رقابت‌ها را نیز پیش‌بینی کرد.

تصاویر منتشر شده از این شرکت کانادایی نشان می‌دهد که آرژانتین با پیروزی 1 بر صفر مقابل برزیل برای سومین بار در طول تاریخ بر بام فوتبال جهان خواهد ایستاد و فرانسه با شکست 4 بر دو پرتغال جایگاه سوم مسابقات را از آن خود می‌کند.

توپ طلای جام جهانی

شرکت سازنده بازی الکترونیکی فوتبال «فیفا» پیش‌بینی کرده است که لیونل مسی، دارنده هفت توپ طلای فوتبال جهان، با ارائه‌ یک عملکرد بی‌نظیر و به‌ثمر رساندن تک گل دیدار پایانی مقابل برزیل، توپ طلای جام جهانی 2022 را به‌دست خواهد آورد. طبق پیش‌بینی ئی‌ای اسپورت، مسی در این رقابت‌ها هشت گل و یک پاس گل برای «آلبی‌سلسته» به‌ثبت خواهد رساند.

دستکش طلایی

روی پاتریسیو، سنگربان پرتغال، آلیسون بکر از برزیل، دومینیک لیواکوویچ، دروازه‌بان کرواسی و امیلیانو مارتینز، سنگربان آرژانتین همگی آنها موفق می‌شوند که در چهار بازی دروازه خود را بسته (کلین شیت) نگه دارند، اما مارتینز به‌دلیل قهرمانی به‌همراه آرژانتین عنوان دستکش طلایی را تصاحب خواهد کرد.

ُ
ُ

آقای گل و آقای پاس گل جام جهانی

طبق اعلام این شرکت کانادایی، لیونل مسی با هشت گل، آقای گل و کریم بنزما با ثبت سه پاس گل، آقای پاس گل این رقابت‌ها لقب خواهند گرفت.

ترکیب تیم منتخب

ئی‌ای اسپورت آرایش تیم منتخب جام جهانی را 4-2-4 پیش‌بینی کرده است.

سنگربان: امیلیانو مارتینز (آرژانتین)

مدافعان: ژائو کانسلو (پرتغال)، رافائل واران (پرتغال)، مارکینیوش (برزیل) و مارکوس آکونیا (آرژانتین)

هافبک‌ها: لیئاندرو پاردس (آرژانتین) و رودریگو دی‌پائول (آرژانتین)

مهاجمان: لیونل مسی (آرژانتین)، وینیسیوس جونیور (برزیل)، کیلیان ام‌باپه (فرانسه) و ریچالیسون (برزیل)

بیست‌ویکمین دوره جام جهانی فوتبال از 20 نوامبر به میزبانی کشور قطر و با دیدار افتتاحیه قطر و اکوادور آغاز خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید