ادامه آنفالوکردن چهر‌ه‌های ورزشی حامی اعتراضات توسط حسن یزدانی

پس از لغو دنبال‌کردن علی کریمی، اکنون نوبت به رسول خادم، سرمربی سابق تیم‌ملی کشتی آزاد رسیده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حسن یزدانی، کشتی‌گیر آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران، صفحه رسول خادم، رئیس پیشین فدراسیون کشتی و قهرمان سابق المپیک و جهان را در «اینستاگرام» آنفالو کرد.

یزدانی، پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ ایران که هشت مدال طلای المپیک و جهان را در کارنامه خود دارد، سرمربی سابق خود را که اخیرا به‌دنبال حمایت او از خیزش ضد‌حکومتی مردم ایران که خشم مقامات جمهوری اسلامی را برانگیخته، آنفالو کرد.

عصر یک‌شنبه، 15 آبان، تارنمای «طرفداری» تصاویری را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد که خبر از آنفالوی رسول خادم توسط حسن یزدانی را می‌دهند و به‌نظر می‌رسد که ماجراهای مجازی یزدانی از فوتبال به کشتی رسیده است.

در تصاویر فوق مشخص است قهرمانان جهان و المپیک همدیگر را آنفالو کرده‌اند و اکنون نه رسول خادم صفحه حسن یزدانی را دنبال می‌کند و نه آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران صفحه استادش را فالو دارد.

آزادکار وزن 86 کیلوگرم تیم‌ملی کشتی ایران نیز در روزهای گذشته با حرکتی مشابه علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران را در اینستاگرام آنفالو کرد.

هرچند که او با انتشار یک استوری این مسئله را تکذیب کرد و مدعی شد «علی کریمی از ملی‌‌پوشان پیشین تیم‌ملی را دنبال نمی‌کرده» است که بخواهد شماره هشت سابق تیم بایرن مونیخ را آنفالو کند.

بسیاری از کاربران رسانه‌های اجتماعی از سکوت حسن یزدانی مقابل سرکوب شدید مردم توسط نیروهای سرکوبگر و رفتارهای اخیر او انتقاد کرده و با به‌ راه انداختن کارزاری خواستار آنفالو‌کردن این کشتی‌گیر شده‌اند.

برخی واکنش‌ها در توییتر

یکی از کاربران در توییتی نوشت: «آقای یزدانی دنیا انقدر ارزش نداره که شرفت را داری آنقدر ارزان میفروشی! ‏قول چی‌ رو بهت دادن که هم ملت و هم استادت را فروختی؟؟؟»

یک صفحه به نام «شیپورچی»، نوشت: «آقایون مهدی طارمی و ⁧‫حسن یزدانی‬⁩ امیدوارم روزی برسه از خجالت و شرم هرگز از خونه نتونید بیرون بیاید. از خودم شرم‌گینم که ذوق کشتی‌های پهلوان حکومتی ⁧‫حسن یزدانی‬⁩ رو داشتم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید