مسی از افسردگی خود پس ا‌ز شکست در فینال جام جهانی پرده برداشت

هضم شکست مقابل آلمان در سال 2014 برای کاپیتان تیم‌ملی آرژانتین دشوار بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فابین سولدینی، مدیربرنامه‌های پیشین لیونل مسی، در مصاحبه‌ای فاش کرد که ابر‌ستاره آرژانتینی فوتبال جهان مدت زیادی طول کشید تا شکست «آلبی‌سلسته» مقابل آلمان در دیدار پایانی جام جهانی 2014 را فراموش کند.

سولدینی شامگاه چهارشنبه، 11 آبان، به نشریه آرژانتینی «Infobae»، گفت که مسی مدتی از اختلال در خواب و مشکلات روحی و روانی رنج می‌برد و قبول شکست در مقابل آلمان برای او غیرقابل درک بود.

مدیرنامه‌های سابق مسی، ادامه داد: «10 سال بود که مسی را از نزدیک ملاقات نکرده بودم و زمانی که به خانه‌اش رفتم، او به من گفت، شب‌ها از خواب بیدار می‌شود و به فینال جام جهانی و شکست 1 بر صفر مقابل آلمان در وقت‌های اضافه فکر می‌کند. او نمی‌تواند بخوابد و این افکار باعث به‌وجود آمدن مشکلات روحی و روانی شده بودند.»

سولدینی با بیان اینکه، «عشق مسی به تیم‌ملی آرژانتین فراوان است، افزود: «دلبستگی و اشتیاق بسیار خاصی به آلبی‌سلسته دارد. اگر او را بشناسید، می‌دانید که او همیشه چه مصدوم و چه بیمار در وقفه بازی‌های ملی به اردوی تیم‌ملی آرژانتین ملحق می‌شود.»

مدیربرنامه‌های اسبق لئو در بخش پایانی مصحابه‌اش درباره وضعیت رختکن آرژانتین در کم‌تر از سه‌ هفته به برگزاری جام جهانی 2022 قطر، عنوان کرد: «تیم‌ملی آرژانتین نسبت به قبل گروه متحد‌تری است و این به شانس قهرمانی آن‌ها در قطر می‌افزاید. معتقدم که لئو به خاطر کارهایی که در طول دوران حرفه‌ای‌اش انجام داده، شایسته کسب عنوان قهرمانی جام جهانی است.»

رابطه لیونل مسی و فابین در سال 2005 به‌دلیل تغییرات بسیاری که در آن زمان در زندگی حرفه‌ای مسی رخ داد به پایان رسید، اما دوستی نزدیک آن‌ها همچنان ادامه دارد.

دارنده هفت توپ طلای فوتبال جهان که در طول دوران حرفه‌ای خود جام‌های بسیاری را به دست آورده، تمام تمرکز خود را روی جام جهانی 2022 قطر معطوف کرده است تا با کسب عنوان قهرمانی قطعه گمشده پازل دوران حرفه‌ای خود را تکمیل کند.

بر اساس قرعه‌کشی، آرژانتین می‌بایست در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی 2022 به‌ترتیب به مصاف پادشاهی عربی سعودی، مکزیک و لهستان برود.
جام جهانی قطر قرار است در روز 29 آبان با دیدار تیم‌ملی قطر با اکوادور آغاز شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید