تیم‌های انگلیسی برای بهینه‌سازی مصرف انرژی در روز بازی خواهند کرد

63 درصد از مجموع 40 باشگاه حاضر در دو سطح نخست فوتبال انگلیس موافقت خود را برای عملی کردن این طرح اعلام کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بر اساس اعلام یک نظرسنجی، باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس در نظر دارند بازی‌های لیگ، جام اتحادیه و حذفی را در روز برگزار کنند تا با «بحران هزینه‌ زندگی» مقابله کنند.

نشریه بریتانیایی «دیلی میل» عصر چهارشنبه در گزارشی نوشت، یک نظرسنجی توسط گروه «Fair Game»، در دو هفته گذشته انجام شد که نتیجه آن نشان می‌داد، 12 باشگاه حاضر در «پریمیر لیگ» که نامی از آن‌ها فاش نشده تمایل خود را برای برگزاری بازی‌ها در نوبت ظهر به منظور مشارکت در طرح کاهش و بهینه‌سازی مصرف انرژی نشان دادند.

در ادامه این گزارش آمده است، 63 درصد از مجموع 40 باشگاه حاضر در دو سطح نخست فوتبال انگلیس موافقت خود را برای عملی کردن این طرح به مسئولان برگزاری مسابقات اعلام کردند.

دولت بریتانیا متعهد شده است که از شرکت‌هایی که قبض‌های انرژی بالایی دارند حمایت کند، اما تاکنون مشخص نیست که چه زمانی این اتفاق برای تیم‌های فوتبال رخ خواهد داد و یا این حمایت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

به طور کلی، باشگاه‌های لیگ برتری نگرانی خود را در مورد بحران هزینه زندگی هفت از 10 ارزیابی کردند که در بین تیم‌های «چمپیونشیپ» این عدد 8 از 10 افزایش یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید