مدیر اجرایی بایرن مونیخ: همچنان به ناگلزمان اعتماد داریم

بایرن مونیخ از چهار بازی اخیر خود در «بوندس‌لیگا» سه مساوی و یک شکست تجربه کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

الیور کان، مدیر اجرایی بایرن مونیخ، تایید کرد که مدیران بلندپایه باواریایی‌ها از نتایج «ناامیدکننده» اخیر این تیم آزرده هستند، اما همچنان به یولیان ناگلزمان اعتماد کامل دارند.

شاگردان ناگلزمان عصر شنبه گذشته، در چارچوب هفته هفتم «بوندس‌لیگا» پس از سه تساوی متوالی، مقابل میزبان خود آگزبورگ در دربی باواریا یک بر صفر شکست خوردند تا شائبه‌های برکناری مربی آلمانی «قرمزپوشان مونیخی» به تیتر نخست رسانه‌ها تبدیل شود.

بایرن مونیخ برای نخستین بار از سال 2001، چهار بازی متوالی را در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آلمان موسوم به بوندس‌لیگا بدون پیروزی پشت سر گذاشته است.

باواریایی‌ها پس 87 بازی متوالی گلزنی در بوندس‌لیگا و برای اولین بار از فوریه سال 2020، در یک بازی موفق به گلزنی نشدند.

بایرن مونیخ که در جایگاه پنجم لیگ برتر فوتبال آلمان قرار دارد، پس از وقفه بازی‌های ملی (فیفا دی)، در روز 30 سپتامبر میزبان بایرن لورکوزن خواهد بود.
الیور کان از شاگردان ناگلزمان خواست تا با ارائه یک نمایش هجومی واکنش مناسبی به نتایج ضعیف کسب‌شده اخیر این تیم نشان دهند.

مدیر اجرایی و سنگربان پیشین باوارایایی‌ها در مصاحبه‌ای با پورتال آلمانی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت»، گفت: «ما تاکنون به گزینه جانشینی ناگلزمان فکر نکرده‌ایم.»

وی با بیان اینکه «ما کاملا از توانایی‌های یولیان مطمئن هستیم»، افزود: «از عملکرد و نتایج اخیر کسب‌شده تیم راضی نیستیم.»

کان در پایان خاطرنشان کرد: «امیدواریم شاگردان ناگلزمان در مقابل لورکوزن واکنش مناسبی از خود ارائه دهند تا بتوانند نتایج دیدارهای اخیر را جبران کنند.»

با این مصاحبه، به نظر می‌رسد که سران بایرن مونیخ به ناگلزمان 35 ساله اولتیماتوم داده‌اند و بازی مقابل لورکوزن آخرین فرصت این مربی آلمانی خواهد بود.
نشریه معتبر آلمانی «بیلد»، در روزهای اخیر در خبری اختصاصی نوشت که حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باواریایی‌ها قصد دارد تا توماس توخل، سرمربی پیشین چلسی را جانشین ناگلزمان کند.

باشگاه بایرن مونیخ در آوریل سال 2021، یولیان ناگلزمان را به مدت پنج فصل به عنوان سرمربی جدید خود برگزید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید