نشریه «اکیپ» مفاد قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن را فاش کرد

مدت زمان قرارداد جدید ملی‌پوش فرانسوی آن چیزی نیست که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نشریه معتبر فرانسوی «اکیپ» در گزارشی مدعی شد که قرارداد جدید کیلیان امباپه، فوق ستاره فوتبال جهان تا سال 2024 با پاری‌سن‌ژرمن اعتبار دارد.

در ابتدای سال و درحالی‌که همه منتظر پیوستن امباپه به رئال مادرید بودند، باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پیش از آغاز بازی این تیم مقابل متز که آخرین بازی پی‌اس‌جی در فصل گذشته از رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه بود، قرارداد جدید ا‌و را تا ژوئن 2025 اعلام کرد.

ناصر الخلیفی، مالک قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در این مراسم در کنار امباپه حضور پیدا کرد و پیراهنی را که عدد 2025 روی آن درج شده بود، نشان داد تا قرارداد ستاره فرانسوی با این باشگاه تا سال 2025 تمدید شده است.

اکنون «اکیپ» در گزارش خود مدعی شد که مدت زمان قرارداد جدید ملی‌پوش فرانسوی آن چیزی نیست که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرده بود و قرارداد کیلیان تا تابستان 2024 اعتبار خواهد داشت.

در این گزارش همچنین آمده است، سال آخر (2025) قرارداد امباپه به تصمیم خود بازیکن بستگی دارد که به‌همراه «پایتخت‌نشینان پاریسی» ادامه دهد و یا «پارک دو پرنس» را به مقصد تیمی دیگر ترک کند.

رادیو اسپانیایی «کوپه» روز گذشته مدعی شد، مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن اگر قصد دارند تا کیلیان امباپه در سال 2024 به بازیکن آزاد تبدیل نشود، می‌بایست او را در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی 2023 بفروشند و یا قرارداد او را بار دیگر تمدید کنند.

نشریه «نیویورک تایمز» در روزهای گذشته به نقل از منابع نزدیک به مدیران قطری پاریسی‌ها مدعی شده که ملی‌پوش 23 ساله پاریسی‌ها در قراداد جدید «سه ساله خود مبلغ 240 میلیون یورو» را به‌عنوان حقوق دریافت می‌کند.

امباپه اخیرا در گفت‌و‌گو با روزنامه «نیویورک تایمز»، به نقش امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه در متقاعد کردن او برای ماندن در پاری‌سن‌ژرمن اذعان کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید