تصمیم عجیب کمک‌داور ویدئویی برای یوونتوس؛ کوتاهی یا حواس‌پرتی؟

آرکادیوش میلیک با انتشار تصویری از «اسکای اسپورت» صحت گل به‌ ثمر رسیده بیانکونری‌ها را تایید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال یوونتوس، شامگاه یک‌شنبه، در ورزشگاه «آلیانتس» شهر تورین در چارچوب دور پنجم رقابت‌های «سری‌آ» میزبان سالرنتیانا بود که این دیدار با تصمیم بحث برانگیز کمک‌داور ویدئویی به حاشیه کشیده شد.

این دیدار در حالی‌که تا دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک به سود تیم میهمان دنبال می‌شد، در وقت‌های تلف‌شده بیانکونری‌ها توسط لئوناردو بونوچی بازی را تساوی کشاندند.

پس از آن، شاگردان مکس آلگری در دقیقه ششم وقت‌های اضافی نیز با ضربه سر آرکادیوش میلیک به گل سوم رسیدند، اما کمک‌داور ویدئویی به نشانه آفساید گل را مردود اعلام کرد.

میلیک که پس این گل از شدت خوشحالی پیراهن خود را از تن در آورده بود، کارت زرد دوم را دریافت و از بازی اخراج شد.

پس از مردود شدن گل یوونتوسی‌ها، تنش‌ها در کنار خط زمین به اوج خود رسید و خوان کوادرادو و مکس آلگری (سرمربی) از یوونتوس به نشانه اعتراض به عدم قبول گل، کارت قرمز دریافت و زمین مسابقه را ترک کردند.

فدریکو فازیو از سالرنتیانا نیز پس از درگیری با بازیکنان یووه اخراج شد.

اکنون پورتال ایتالیایی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» با انتشار تصویری مدعی شد که گل سوم یوونتوس در شرایطی کاملا سالم به‌ثمر رسیده و کمک‌داور ویدئویی پس از بازبینی طولانی صحنه به اشتباه این گل را مردود اعلام کرده است.

میلیک، مهاجم لهستانی بیانکونری‌ها، ظهر امروز با انتشار تصویر فوق محل قرارگیری کاندروا، بازیکن تیم میهمان را نشان داد و نوشت: «دیگر حرفی باقی نمی‌ماند.»

آلگری هم در مصاحبه پس از پایان مسابقه مدعی شده بود که آنتونیو کاندروا در ویدیو قرار نداشت و به عقیده او و شاگردانش آفساید را پر کرده است.

به نظر می‌رسد کادر فنی و بازیکنان یوونتوس از این که کمک‌داور ویدئویی در مردود اعلام کردن گل اشتباه کرده است، بسیار عصبانی و ناراحت هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید