باشگاه فولاد با حضور جواد نکونام در تیم ملی مخالفت کرد

قنبرزاده در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده بود که جواد نکونام، سرمربی «سرخ‌های اهوازی» به کادرفنی جدید تیم‌ ملی اضافه شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه فولاد خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای، ادعای منصور قنبرزاده، نایب‌ رئیس فدراسیون فوتبال، مبنی بر توافق فدراسیون مذکور با فولادی‌ها بر سر انتقال جواد نکونام به کادر فنی تیم‌ ملی ایران را تکذیب کرد.

قنبرزاده شامگاه چهارشنبه 16 شهریور، در برنامه «مجله فوتبال» شبکه خبر، مدعی شد، برای اولین بار در برنامه شما اعلام می‌کنم که جواد نکونام، به‌عنوان دستیار کارلوس کی‌روش به نیمکت تیم‌ ملی ایران اضافه خواهد شد.

او در پاسخ سوال مجری برنامه مبنی بر دریافت موافقت باشگاه فولاد خوزستان برای صدور رضایت‌نامه این سرمربی، عنوان کرد: «مهدی تاج (رئیس جدید فدراسیون فوتبال) با آن‌ها صحبتی داشته و هر دو طرف در حال مذاکره هستند».

در ادامه اطلاعیه فولاد آمده، «این باشگاه بر ادامه همکاری با نکونام بر اساس قرارداد تاکید داشته و با این انتقال مخالف است».

انتصاب دوباره کی‌روش

پس از اینکه مهدی تاج، در روزهای گذشته با کسب بیشترین آرا به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران برگزیده شد، شائبه‌های فراوانی درباره اخراج اسکوچیچ از نیمکت تیم‌ ملی و جایگزینی کی‌روش پرتغالی به گوش می‌رسید

سرانجام، عصر چهارشنبه، تارنمای رسمی فدراسیون فوتبال ایران از اخراج اسکوچیچ و انتصاب دوباره کارلوس کی‌روش به‌عنوان سرمربی جدید این تیم خبر داد.

کی‌روش پیش از این در بین سال‌های 2011 تا 2018 سرمربی تیم‌ ملی ایران بود.

اکنون با مخالفت باشگاه فولاد، باید منتظر ماند که فدراسیون فوتبال چه راه‌کاری را برای قانع کردن این باشگاه در پیش می‌گیرد.

رسانه‌های ایرانی مدعی شدند که کی‌روش برای سامان‌دهی وضعیت آشفته رختکن تیم‌ ملی که در ماه‌های گذشته دچار دو دستگی و اختلافاتی میان بازیکنان شده، قصد دارد کاپیتان سابق تیم‌ ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل را روی کار بیاورد تا هر چه سریع‌تر به این اختلافات پایان دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید