بارسلونا ادعای «باج‌گیری» پیکه از این باشگاه را تکذیب کرد

نشریه «آرا» مدعی شد که کاپیتان باشگاه بارسلونا در ازای کاهش دستمزد او قصد داشت بخشی از «بارسا استودیو» را خریداری کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای شائبه‌های مربوط به باج‌گیری جرارد پیکه، مدافع و کاپیتان این باشگاه از «آبی‌اناری‌ها» را تکذیب کرد.

نشریه کاتالونیایی «آرا» ظهر چهارشنبه 16 شهریور، در گزارشی نوشت، جرارد پیکه از خوان لاپورتا، رئیس باشگاه فوتبال بارسلونا خواسته که در ازای کاهش دستمزدش بخشی از مجموعه رسانه‌ای باشگاه موسوم به «بارسا استودیو» را خریداری کند که این درخواست از سوی لاپورتا رد شده بود.

بارسلونا شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌ای این خبر را جعلی خواند و نوشت: «با توجه به آن‌چه امروز در روزنامه آرا با عنوان مخالفت لاپورتا با خرید بارسا استودیو توسط پیکه منتشر شده بود، باشگاه بارسلونا این خبر را تکذیب می‌کند. رئیس باشگاه هرگز از جرارد پیکه یا شرکتی متعلق به او هیچ درخواستی برای خرید بارسا استودیو دریافت نکرده است».

آبی‌اناری‌ها در ادامه این بیانیه از انتشار چنین خبرهایی ابراز تاسف کرده و هدف از انتشار چنین خبرهایی را خدشه وارد کردن به اعتبار و آبروی ورزشکاران این تیم دانست.

«بارسا استودیو» مجموعه‌ای متعلق به باشگاه بارسلونا است که وظیفه تامین محتوای صوتی-تصویری برای تلویزیون بارسا و اکانت‌های رسمی باشگاه در شبکه‌های اجتماعی را بر عهده دارد.

بارسلونا پس از به تعویق انداختن دستمزد پیکه در دو فصل گذشته به‌دلیل بحران مالی به وجود آمده توسط ویروس «کووید-19»، مبلغ هنگفتی را به او بدهکار است.

گزارش نشریه آرا افزود: «پیکه در مورد دریافت حقوقش سکوت کرد، زیرا در پشت صحنه تلاش می‌کرد تا بهترین معامله ممکن را از آبی‌اناری‌ها بگیرد که با درخواست منفی لاپورتا مواجه شد».

پیکه در ماه‌های اخیر روزهای سختی را در داخل و خارج از مستطیل سبز سپری کرده است، زیرا پس از قراردادهای جدید منعقد شده توسط باشگاه، به پنجمین گزینه خط دفاعی بارسلونا تبدیل شده و داستان جدایی‌ او از همسر سابقش، شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی، همچنان خبرساز می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید