امانوئل مکرون خطاب به ام‌باپه: می‌خواهم در پاریس ادامه‌ دهی

امباپه در ابتدای سال جاری در تصمیمی غیرمنتظره قراردادش را تا ژوئن 2025 با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

كيليان ام‌باپه، ملی‌پوش فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، در جدیدترین مصاحبه خود از تغییر نظر ناگهانی خود از عدم پیوستن به رئال مادرید پرده برداشت.

او در مصاحبه با «نیویورک تایمز»، به نقش امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه در متقاعد کردن او برای ماندن در پاری‌سن‌ژرمن اذعان کرد.

ام‌باپه که با درخشش خود در جام جهانی 2018 روسیه نقش به‌سزایی را در قهرمانی «خروس‌ها» ایفا کرد، گفت: «فکر نمی‌کردم با رئیس‌جمهور کشورم درباره تیم آینده‌ام صحبت کنم، دیوانه‌کننده و غیرقابل‌باور بود».

او به من گفت، «می‌خواهم در پاریس ادامه‌ دهی. نمی‌خواهم فرانسه را ترک کنی، وجود تو برای کشور مهم است.»

در ابتدای سال و درحالی‌که همه منتظر عقد قرارداد ام‌باپه با رئال مادرید بودند، او با اتخاذ تصمیمی غیرمنتظره قراردادش را تا ژوئن 2025 با پی‌اس‌جی تمدید کرد.

نشریه نیویورک تایمز به نقل از منابع نزدیک به مدیران قطری پاریسی‌ها مدعی شده که ملی‌پوش 23 ساله پاریسی‌ها در قراداد جدید «سه ساله خود مبلغ 240 میلیون یورو» را به‌عنوان حقوق دریافت می‌کند.

بر اساس گزارش‌ رسانه‌های معتبر فرانسه، ام‌باپه 100 میلیون یوروی دیگر را بابت پاداش تمدید قرارداد از سران پی‌اس‌جی دریافت کرده است.

طبق گفته‌های برنامه تلویزیونی اسپانیایی «ال چیرینگیتو»، تیم پایتخت‌نشین فرانسه از فصل جاری پروژه ورزشی و تصمیمات مهم باشگاه برای آینده را در اختیار او قرار می‌دهد.

با اعتراف ام‌باپه به نقش مکرون در بحث تمدید قراردادش، اکنون باید دید که دخالت رئیس‌جمهوری فرانسه در ماندن او در پاریس چه تاثیری در زندگی حرفه‌ای‌اش خواهد گذاشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید