صدرنشین پریمیر لیگ قربانی جدید منچستریونایتد

«شیاطین سرخ» با گلزنی رشفورد (دو مرتبه) و آنتونی (یک بار) توانستند میهمان خود آرسنال را با نتیجه 3 بر یک شکست دهند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

منچستریونایتد موفق شد ضمن شکست آرسنال، صدرنشین رقا‌بت‌ها، چهارمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرد.

در حساس‌ترین دیدار هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان شامگاه یک‌شنبه 13 شهریور، دو تیم منچستریونایتد و آرسنال به مصاف هم رفتند که در پایان، «شیاطین ‌سرخ» با نتیجه 3‌ بر یک توپچی‌ها را در هم کوبیدند.

نیمه نخست؛ پیروزی با ستاره 100 میلیونی

در دیداری که در ورزشگاه «اولدترافورد» و به میزبانی منچستر‌یونایتد برگزار می‌شد، دو تیم بازی را آرام و منطقی آغاز کردند.

تیم میهمان در دقیقه 12 روی یک ضد‌حمله سریع توسط مارتینلی دروازه داوید دخیا را فرو ریخت، اما پس از بازبینی توسط پل تیرنی، قاضی مسابقه این گل مردود اعلام شد تا خیال هواداران شیاطین سرخ راحت شود.

شاگردان اریک تن‌هاخ که از حمایت هواداران خود بهرمند بودند، رفته‌رفته نبض بازی را با هماهنگی برونو فرناندز و کریستین اریکسن در دست گرفتند و صاحب چند موقعیت نصف‌ونیمه هم شدند که راهی به دروازه اَرون رمسدیل نداشتند.

آنتونی که در روزهای گذشته با 100 میلیون یورو آژاکس را به مقصد «تئاتر رویاها» ترک کرده بود، تنها به 35 دقیقه نیاز داشت که پاس عالی مارکوس رشفورد را در گوشه دروازه آرسنالی‌ها جای دهد و خیلی سریع ارزش خود را به هواداران من‌یونایتد نشان دهد.

پس از این گل بازی کمی آرام شد تا داور مسابقه پس از پایان سه دقیقه وقت اضافه، سوت پایان نیمه نخست را با پیروزی من‌یونایتد به صدا در آورد.

نیمه دوم؛ رشفورد قاتل توپچی‌ها

آرسنال که فصل جاری را فوق‌العاده و با پنج پیروزی از پنج بازی گذشته خود آغاز کرده بود، برای جبران نتیجه جلو کشید.

شاگردان میکل آرتتا در دقیقه 60 مزد بازی تهاجمی خود را با گلزنی باکایو ساکا گرفتند تا بازی یک بر یک دنبال شود.

منچستر که نمی‌خواست فرصت پیروزی مقابل صدرنشین رقابت‌ها را در خانه از دست دهد، در دقیقه 66 مارکوس رشفورد با پاس برونو فرناندز با دروازبان آرسنال تک‌به‌تک شد و توپ را با ضربه بغل پا به گل تبدیل کرد و دوباره خوشحالی را به اردوی شیاطین سرخ باز گرداند.

شاگردان اریک تن‌هاخ پس از این گل کمی عقب نشستند.

در دقیقه 75 و روی سناریویی مانند گل نخست، شیاطین سرخ روی یک ضد حمله سریع گل سوم را به‌ ثمر رساندند. کریستین اریکسن با یک پاس عرضی توپ را به رشفورد سپرد و او هم دومین گل خود و سومین گل منچستر را به ثمر رساند.

رشفورد که در این دیدار با دو گل و یک پاس گل ستاره بی‌چون و چرای این دیدار بود، در پایان مسابقه به‌ عنوان بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

این چهارمین برد منچستر بود که آن‌ها را به امتیاز 12 و به رتبه پنجم رساند، آرسنال هم با وجود اینکه اولین شکست فصل را تجربه کرد، با 15 امتیاز صدرنشین باقی ماند.

در دیگر دیدار، برایتون موفق شد در خانه میهمانش لسترسیتی را با نتیجه 5 بر دو شکست دهد.

برایتونی‌ها با این پیروزی 13 امتیازی شدند و جایگاه چهارم جدول رده‌بندی را به خود اختصاص دادند. شاگردان برندان راجرز هم با یک امتیاز در قعر جدول باقی ماندند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید