جنگ صدرنشینی لالیگا را «رئال مادرید» برد

کهکشانی‌ها موفق شدند 2 بر یک رئال بتیس را در «سانتیاگو برنابئو» شکست دهند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رئال مادرید با پیروزی مقابل بتیس ضمن حفظ نوار پیروزی‌های متوالی خود به‌‌تنهایی در صدر جدول قرار گرفت.

دو تیم رئال مادرید و رئال بتیس عصر شنبه 12 شهریور، در حالی مقابل هم قرار گرفتند که تا پیش از این دیدار هر سه بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند.

کهکشانی‌ها در این دیدار جذاب و حساس از هفته چهارم رقابت‌های لالیگای اسپانیا موفق شدند میهمان خود را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند و برنده جنگ صدرنشینی این مسابقات شوند.

در نیمه نخست این دیدار، سپید‌پوشان مادریدی موفق شدند در دقیقه 9 توسط وینیسیوس جونیور به گل برسند اما شاگردان مانوئل پلگرینی هشت دقیقه بعد توانستند توسط سرخیو کانالس بازی را به تساوی بکشانند.

در نیمه مربیان (دوم) باز هم آنچلوتی موفق شد با تعویض‌های خود مثل بازی‌های گذشته ریتم بازی را در اختیار شاگردانش در آورد.

در دقیقه 65 رودریگو گوئز پاس والورده را به تور تیم میهمان چسباند تا رئال مادرید چهارمین پیروزی خود را جشن بگیرد.

کهکشانی‌ها با این پیروزی 12 امتیازی شدند و به تنهایی به‌ صدر جدول تکیه زدند. بتیس هم با 9 امتیاز موقتا در جایگاه دوم باقی ماند.

این نخستین بازی رئال مادرید در فصل جاری در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود. آن‌ها در سه بازی گذشته خود به‌ترتیب مقابل آلمریا، سلتا ویگو و اسپانیول در خارج از خانه به برتری رسیده بودند.

کهکشانی‌ها پیش از آغاز این دیدار از دو جام اروپایی «لیگ قهرمانان» و «سوپر جام» که به‌ترتیب در فصل گذشته و جاری موفق به کسب آن‌ها شده بودند، رونمایی کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید