تن‌هاخ: تقابل با آرسنال آزمون دشواری خواهد بود

دو تیم من‌یونایتد و آرسنال شامگاه یک‌شنبه در چارچوب هفته ششم رقابت‌های پریمیر لیگ در ورزشگاه «اولدترافورد» به مصاف هم خواهند رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، دیدار آینده «شیاطین سرخ» مقابل آرسنال را دشوار پیش‌بینی کرد.

من‌یونایتد که پریمیر لیگ را با دو شکست دور از انتظار و قعرنشینی آغاز کرد، در سه دیدار اخیر خود توانسته با کسب 9 امتیاز به جایگاه پنجم این رقابت‌ها صعود کند.

سرمربی 52 ساله شیاطین سرخ در مورد رویارویی با آرسنال، گفت:«تمامی دیدارهای آرسنال را دنبال کرده‌ام. آن‌ها حریف سرسختی هستند. مشتاقانه منتظر بازی با آن‌ها هستیم. آزمون دشواری خواهد بود.»

دو تیم منچستریونایتد و آرسنال شامگاه یک‌شنبه 13 شهریور، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار در ورزشگاه «اولدترافورد» و به میزبانی شیاطین سرخ برگزار خواهد شد.

شاگردان میکل آرتتا در این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای را داشتند و در پنج دیدار نخست خود موفق به کسب پیروزی شده‌اند. توپچی‌ها با 15 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتبال انگلیس تکیه زده‌اند.

تقابل‌های پیشین دو تیم

این دو تیم تاکنون 60 مرتبه در چارچوب پریمیر لیگ مقابل هم صف‌آرایی کرده‌اند.

من‌یونایتد 25 مرتبه به‌ برتری رسیده و سهم آرسنال هم 17 پیروزی بوده و هشت دیدار هم با نتیجه تساوی خاتمه یافته است.

منچستر و آرسنال تاکنون 31 مرتبه در ورزشگاه «اولدترافورد» به میدان رفته‌اند که سهم شیاطین سرخ 17 پیروزی و سهم آرسنال نیز پنج برد بوده است. 9 دیدار هم با تساوی هر دو تیم به پایان رسیده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید