ادعای جنجالی مارکا؛ پی‌اس‌جی نیمار را به من‌سیتی پیشنهاد داده بود

به‌ نظر می‌رسد که حواشی سال‌های اخیر نیمار و درگیری روز‌های گذشته او با امباپه کاسه صبر مدیران پی‌اس‌جی را لبریز کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال منچستر‌سیتی که این روزها با ارلینگ هالند، غول نروژی خود در لیگ برتر فوتبال انگلیس یکه‌تازی می‌کند، روز گذشته فرصت این را داشت که نیمار جونیور را به خدمت بگیرد، اما سران اماراتی این تیم پیشنهاد پاریسی‌ها را رد کردند.

نشریه اسپانیایی «مارکا»، در گزارشی اختصاصی نوشت، مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن در آخرین روز (پنج‌شنبه) از پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی فوتبال اروپا، نیمار جونیور، ستاره برزیلی خود را به منچسترسیتی پیشنهاد دادند که این درخواست از سوی سیتیزن‌ها رد شد.

نیمار با وجود اینکه در این فصل، آمار فوق‌العاده 9 گل و شش پاس گل را در «شش بازی» به‌ همراه پاری‌سن‌ژرمن به‌ ثبت رسانده، هنوز هم مدیران پی‌اس‌جی از او ناراضی هستند و قصد داشتند نیمار را به من‌سیتی، رقیب مستقیم خود در کسب لیگ قهرمانان اروپا بفروشند.

اخیرا و در جریان پیروزی پی‌اس‌جی برابر مون‌پیلیه امباپه و نیمار بر سر زدن ضربه پنالتی درگیر شدند و بسیاری از خبرگزاری‌های معتبر فرانسوی به دفاع از کیلیان پرداختند و نیمار را مسئول بی‌نظمی در رختکن پاریسی‌ها دانستند.

نیمار در تابستان 2017 با قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن رفت و این معامله او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل کرد.

او در بدو ورود به پاریس بر سر زدن ضربات پنالتی و کاشته با ادینسون کاوانی، شماره 9‌ اروگوئه‌ای پاریسی‌ها درگیری ایجاد می‌کرد که بارها با وساطت مدیران پی‌اس‌جی ختم به خیر می‌شد.

ستاره 30 ساله پی‌اس‌جی که در سال‌های اخیر ضمن بر هم زدن نظم تیمی، حواشی و مصدومیت‌های فراوانی را برای پاریس‌ها به‌ همراه داشته، اخیرا از جانب مدیران پی‌اس‌جی مورد انتقاد قرار گرفت.

ناصر الخلیفی، رئیس قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در تیرماه سال جاری مدعی شد، زمان بریز و بپاش تمام شده و بازیکنانی که جایی در این تیم ندارند باید این تصمیم را پذیرفته و پارک دو پرنس را ترک کنند و نیمار یکی از آنهاست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید