حمله سارقان مسلح به خانه مهاجم بارسلونا

این اولین بار نیست که بازیکنان بارسلونا مورد حمله سارقان قرار می‌گیرند. کمتر از یک ماه پیش هم سارقان با حمله به رابرت لواندوفسکی در مسیر تمرین، ساعت او را دزدیدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

چهار سارق مسلح با حمله به منزل پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا، او را مورد ضرب و شتم قرار داده و بخشی از جواهرات و پول نقد او را به سرقت بردند.

به گزارش رسانه‌های اسپانیایی شامگاه یکشنبه 6 شهریور، چهار سارق مسلح و نقاب‌دار به خانه اوبامیانگ در شهر بارسلون وارد شده، او را با یک میله فلزی مورد ضرب و شتم قرار داده، با تهدید و زور اسلحه مقداری جواهرات و پول نقد را از گاوصندوق به سرقت برده و در آخر با یک خودروی آئودی مدل «A3» متواری شدند.

روزنامه «ال‌پایس» که این خبر را منتشر کرده، نوشت، سارقان این فوتبالیست سرشناس گابنی و همسرش را حدود یک ساعت دست‌بسته نگه داشتند. در این خبر همچنین آمده تنها سرنخ موجود درباره دزدان این است که آن‌ها به زبان ایتالیایی حرف می‌زدند.

این اولین بار نیست که بازیکنان بارسلونا مورد حمله سارقان قرار می‌گیرند. کمتر از یک ماه پیش هم سارقان با حمله به رابرت لواندوفسکی در مسیر تمرین، ساعت او را دزدیدند.

پی‌یر امریک اوبامیانگ، در ماه فوریه 2022 به‌عنوان بازیکن آزاد از آرسنال به بارسلونا پیوست. او پیش از پیوستن به بارسلونا، به دلیل مسائل انضباطی از سوی باشگاه آرسنال کنار گذاشته شده بود. بر همین اساس بارسلونا بندی در قرارداد این بازیکن اضافه کرده که در صورتی که اوبامیانگ از نظر مسائل انضباطی مشکلی ایجاد کند، بارسلونا می‌تواند بدون پرداخت غرامت، قرارداد این بازیکن را فسخ کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید