پریمیر لیگ؛ پیروزی تاتنهام در خانه فارست و تساوی نیوکاسل در دقایق پایانی

اسپرز با دو گل هری کین، 10 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به برایتون در جایگاه سوم قرار گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال تاتنهام در ادامه نمایش خوب خود در رقابت‌های «پریمیر لیگ» موفق شد میزبان‌اش فارست را شکست دهد و به جمع تیم‌های تعقیب‌کننده آرسنال در صدر جدول بپیوندد.

در دومین روز از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان، شامگاه یک‌شنبه 6 شهریور، دو تیم ناتینگهام فارست و تاتنهام در ورزشگاه «سیتی گراند» مقابل هم صف‌آرایی کردند که در پایان، شاگردان آنتونیو کونته با ارائه یک نمایش عالی 2 بر صفر میزبان خود را شکست دادند.

هر دو گل اسپرز را هری کین به‌ترتیب در دقایق 5 و 81 به‌ثمر رساند.

تاتنهام با این پیروزی 10 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به برایتون در جایگاه سوم ایستاد و قرمزها نیز با چهار امتیاز از چهار بازی خود جایگاه چهاردهم جدول رده‌بندی را به خود اختصاص دادند.

تساوی نیوکاسل با ولورهمپتون در هفته چهارم پریمیر لیگ
تساوی نیوکاسل با ولورهمپتون در هفته چهارم پریمیر لیگ

گریز نیوکاسل از شکست

در دیگر دیدار، ولورهمپتون در ورزشگاه «مالینیو» در حالی‌که از میهمان خود نیوکاسل تا دقیقه 90 با نتیجه 1 بر صفر پیش افتاده بود، روی یک ضد حمله سریع از جانب عقاب‌ها گل تساوی را دریافت کرد. دفاع گرگ‌ها توپ را ناقص دور کرد و آلن سن-ماکسیمین با یک ضربه عالی از پشت محوطه جریمه دروازه تیم میزبان را فرو ریخت.

کلاغ‌ها با این تساوی شش امتیازی شدند و با تفاضل گل بهتر نسبت به من‌یونایتد در رتبه هفتم ایستادند و ولوز هم با دو امتیاز به جایگاه نوزدهم سقوط کردند.

دومین شکست متوالی جرارد

تیم فوتبال وستهام پس از سه شکست متوالی ظهر امروز میهمان استون ویلا بود و در پایان با تک گل پابلو فورنالس در دقیقه 74 به پیروزی رسید.

شاگردان دیوید مویس با این پیرو‌زی نخستین سه امتیاز فصل جاری را دشت کردند و جایگاه شانزدهم را تصاحب کردند و ویلایی‌ها با مربیگری استیون جرارد نیز با تفاضل گل بهتر نسبت به وستهم در جایگاه پانزدهم قرار گرفتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم