پریمیر لیگ؛ جشنواره 9 گله لیورپول مقابل بورنموث

این نخستین پیروزی لیورپول در فصل جاری رقابت‌های لیگ‌ برتر فوتبال انگلیس بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال لیورپول موفق شد با 9 گل بورنموث را در هم بکوبد و نخستین پیروزی خود در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را کسب کند.

در ادامه هفته چهارم پریمیر لیگ، عصر شنبه 5 شهریور، دو تیم لیورپول و بورنموث در ورزشگاه «آنفیلد» به مصاف هم رفتند و شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند با نتیجه 9 بر صفر میهمان خود را شکست دهند.

لیورپول برای نخستین بار از سپتامبر 1989 در جریان پیروزی 9 بر صفر مقابل کریستال پالاس در چارچوب لیگ دسته اول فوتبال انگلستان، 9 گل در یک بازی به‌ثمر می‌رساند.

برتری امروز «سرخ‌های آنفیلد» بزرگترین پیروزی آن‌ها در تاریخ لیگ برتر فوتبال انگلیس (پریمیر لیگ) از زمان پیداش آن در سال 1992 بود.

سرخ‌های آنفیلد نیمه نخست این دیدار را با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسیدند. گل‌های لیورپول را در این نیمه لوئیس دیاز (3)، هروی الیوت (6)، الکساندر آرنولد (28)، روبرتو فيرمينو (31) و ویرجیل فن‌دایک (45) به‌ثمر رساندند.

در نیمه دوم کریس میفَم (گل به‌ خودی) در دقیقه 46 و روبرتو فیرمینو، فابیو کاروالیو و لوئیس دیاز به‌ترتیب در دقایق 62، 80 و 85 گل‌های ششم تا نهم لیورپول را به‌ثمر رساندند.

شاگردان یورگن کلوپ با این پیروزی پنج امتیازی شدند و موقتا در جایگاه هشتم قرار گرفتند و بورنموث هم با سه شکست و یک پیروزی با سه امتیاز در جایگاه شانزدهم ایستاد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید