دومین پیروزی متوالی منچستریونایتد در رقابت‌های پریمیر لیگ

برونو فرناندر تک گل دیدار ساوت‌همپتون-من‌یونایتد را در دقیقه 55 برای شیاطین سرخ به‌ثمر رساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

دومین پیروزی متوالی منچستریونایتد در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس مقابل میزبان خود ساوت‌همپتون رقم خورد.

دو تیم ساوت‌همپتون و منچستریونایتد، ظهر شنبه 5 شهریور، در چارچوب هفته چهارم پریمیر لیگ در ورزشگاه «سنت مریز» مقابل هم صف‌آرایی کردند که در پایان، شیاطین سرخ با تک گل برونو فرناندز به برتری رسیدند و دومین پیروزی متوالی خود را با سرمربی جدید خود اریک تن‌هاخ جشن گرفتند.

شرح گل

دیگو دالوت در دقیقه 55 روی یک کار تیمی از سمت راست نفوذ کرد و روی یک پاس عرضی دقیق توپ را به برونو فرناندز رساند و این بازیکن با یک ضربه تک‌ضرب دروازه تیم میزبان را فرو ریخت.

به این ترتیب دومین پیروزی متوالی شیاطین سرخ پس از برد خانگی هفته گذشته‌شان برابر لیورپول رقم خورد و شاگردان تن‌هاخ 6 امتیازی شدند و موقتا رده ششم جدول پریمیر لیگ را تصاحب کردند.

این دومین پیروزی متوالی منچستریونایتد در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان پس از فوریه سال جاری بود، هنگامی که شیاطین سرخ برابر برایتون و لیدزیونایتد به برتری رسیدند.

امروز 6 بازی دیگر در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس برگزار می‌شود که در مهمترین آن‌ها از ساعت 18 به وقت تهران چلسی میزبان لسترسیتی خواهد بود، منچسترسیتی از کریستال پالاس پذیرایی می‌کند و لیورپول در آنفیلد به مصاف بورنموث می‌رود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید