پی‌یر امریک اوبامیانگ در یک‌قدمی پیوستن به چلسی

مدیران بارسلونا مبلغ 25 میلیون یورو را از سران چلسی درخواست کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مهاجم گابنی آبی‌اناری‌ها تنها راه نجات این باشگاه برای فرار از بحران مالی و ثبت قرارداد ژول کنده است و به همین دلیل این باشگاه با جدایی او و پیوستن به چلسی در صورت رسیدن پیشنهاد مالی مناسب از سوی «آبی‌های لندن» موافقت خواهد کرد.

فابریتزیو رومانو، کارشناس معتبر نقل‌ و انتقالات فوتبال اروپا، ظهر پنج‌شنبه، 3 شهریور در توییتی نوشت، چلسی و بارسلونا امروز (پنج‌شنبه) از طریق واسطه‌ها برای توافق بر سر اوبامیانگ در تماس خواهند بود تا پروسه انتقال مهاجم گابنی بارسا به «آبی‌های لندن» به‌ پایان برسد.

در روزهای گذشته رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند بعد از ارسال آخرین پیشنهاد چلسی به بارسلونا، باشگاه کاتالونیایی رقم نهایی مد نظرش را به چلسی اعلام کرده است و در صورت موافقت «آبی‌های لندن» با این رقم ممکن است اوبامیانگ «نیوکمپ» را به مقصد «استمفورد بریدج» ترک کند.

نشریه «موندو دیپورتیوو» اخیرا مدعی شد، مدیران بارسلونا برای فروش مهاجم گابنی خود مبلغ 25 میلیون یورو را از چلسی درخواست کرده‌اند.

رسانه‌های کاتالونیایی، ظهر سه‌شنبه 1 شهریور، مدعی شده‌اند که باشگاه فوتبال بارسلونا برای ثبت قرارداد ژول کونده، خرید جدید خود به 20 میلیون یورو نیاز دارد. اکنون به‌نظر می‌رسد که در روزهای آینده با فروش اوبامیانگ به چلسی مشکل ثبت قرارداد مدافع جدید آبی‌اناری‌ها نیز حل شود.

فابریتزیو رومانو، همچنین افزود که انتظار می‌رود معامله ممفیس دپای، مهاجم هلندی بارسلونا به یوونتوس به‌هم خواهد خورد، زیرا «بانوی پیر» در آستانه توافق با آرکادیوش میلیک قرار دارد.

پورتال ایتالیایی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» در خبری اختصاصی مدعی شد، سران یوونتوس پس از یک هفته مذاکره با دپای تصمیم گرفتند از خرید او صرف‌نظر کنند و به سراغ مهاجم 28 ساله لهستانی باشگاه المپیک مارسی بروند.

با فروش اوبامیانگ به چلسی و عدم دریافت پیشنهاد مناسب برای دپای، به‌نظر می‌رسد که مهاجم هلندی آبی‌اناری‌ها حداقل برای یک فصل دیگر پیراهن بلوگرانا را به تن خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید