مارکا: کلید موفقیت رئال مادرید در دستان بنزما، کورتوا و آنجلوتی است

این نشریه مدعی شده که کریم بنزما، جایزه بهترین بازیکن فصل اروپا را از آن خود خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نشریه «مارکا» در آستانه قرعه‌کشی فصل 23-2022 لیگ قهرمانان اروپا نوشت، کلید موفقیت در این رقابت‌ها به دست کارلو آنچلوتی، کریم بنزما و تیبو کورتوا است.

این نشریه در تیتر چاپ صبح چهارشنبه، 2 شهریور خود حضور رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را به «گیلاس رو کیک» تشبیه کرده است.

این روزنامه در ادامه نوشت، رئال مادرید به رهبری آنچلوتی و با همراهی کریم بنزما و تیبو کورتوا عصر پنج‌شنبه (فردا) در مراسم اعطای جوایز بهترین‌های «یوفا» در استانبول حکم‌رانی خواهد کرد.

مارکا همچنین مدعی شده که آنجلوتی جایزه بهترین سرمربی فصل گذشته اروپا را از آن خود خواهد کرد و کریم بنزما و تیبو کورتوا، به‌ترتیب جوایز بهترین بازیکن و دروازه‌بان اروپا را کسب خواهند کرد.

این نشریه در ادامه به حضور پررنگ بازیکنان رئال مادرید در تیم برتر فصل گذشته رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز اشاره کرد.

رئال مادرید در پایان فصل 22-2021 موفق شد با پیروزی 1 بر صفر مقابل لیورپول فصل جادویی خود در لیگ قهرمانان اروپا را با کسب عنوان قهرمانی به پایان برساند.
مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها که تا پیش از این با 13 قهرمانی رکورددار بود، با کسب عنوان چهاردهمی اکنون بیش از پیش دست‌نیافتنی‌تر شد. میلان با 7 قهرمانی و دو تیم بایرن مونیخ و لیورپول هر کدام با شش قهرمانی در رده‌های بعدی قرار دارند.

قرعه‌کشی مرحله گروهی فصل 23-2022 لیگ قهرمانان اروپا روز پنج‌شنبه 3 شهریور انجام خواهد شد. مکان برگزاری قرعه‌کشی مرحله گروهی در شهر استانبول ترکیه در مرکز کنگره هالیچ برگزار می‌شود.

پیش از قرعه‌کشی، اتحادیه فوتبال اروپا، «یوفا» جوایز خود را به بهترین بازیکنان فصل فوتبال 22-2021 اعلام و اهدا خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size