مدیرعامل دورتموند خرید رونالدو را تکذیب کرد

شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» اخیرا در گزارشی مدعی شده بود که «زنبورهای زرد» آخرین گزینه رونالدو برای جدایی از من‌یونایتد خواهند بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

هانس یواخیم واتسکه، مدیر عامل تیم فوتبال بروسیا دورتموند، خبرها مبنی بر علاقه این باشگاه برای جذب کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد را تکذیب کرد.

واتسکه، ظهر جمعه 28 مرداد، در جریان ارائه گزارش مالی سالانه دورتموند، گفت: «پیوستن کریستیانو رونالدو به بروسیا دورتموند در نگاه نخست ایده جذابی به نظر می‌رسد. من رونالدو را دوست دارم. او بزرگترین بازیکنی است که جهان فوتبال تا به حال به‌خود دیده است.»

وی افزود: «ما تماسی با رونالدو نداشته‌ایم. بنابراین هیچ بحثی در مورد انتقال او به سیگنال ایدونا پارک مطرح نشده است.»

در روزهای گذشته، بخش ورزشی شبکه تلویزیونی آمریکایی «سی‌بی‌اس‌ نیوز» گزارش داد که بروسیا دورتموند آخرین فرصت رونالدو برای جدایی از منچستریونایتد در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان سال جاری است.

در ادامه این گزارش آمده است که رونالدوی 37 ساله قصد دارد در این تابستان تمام تلاش خود را برای ترک من‌یونایتد به‌کار بگیرد.

نشریه اسپانیایی «آ.اس» چاپ مادرید اخیرا گزارش داد که دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان در روزهای آینده یا به بروسیا دورتموند می‌پیوندد و یا به اسپورتینگ لیسبون باز خواهد گشت.

این در ادامه نوشت که از مدتی پیش تماس‌هایی میان مدیران بروسیا دورتموند و ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های رونالدو برقرار شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید