گیمارش گزینه نخست رئال مادرید برای جایگزینی کاسمیرو

سران کهکشانی‌ها قصد ندارند خدمات هافبک 30 ساله برزیلی خود را به من‌یونایتد واگذار کنند، اما اگر کاسمیرو درخواست جدایی دهد آن‌ها مانع این انتقال نخواهند شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بعد از اعلام دو نشریه معتبر اسپانیایی «مارکا» و «آ.اس» مبنی بر اینکه کارلوس کاسمیرو به درهای خروجی «سانتیاگو برنابئو» نزدیک شده است، اکنون آ.اس در خبری اختصاصی فاش کرد که برونو گیمارش، گزینه نخست سران رئال مادرید برای جایگزینی کاسمیرو خواهد بود.

نشریه معتبر بریتانیایی «سان» هم شامگاه سه‌شنبه 25 مرداد، در خبری اختصاصی نوشت که مدیران منچستریونایتد قصد دارند تا برای به‌خدمت گرفتن کارلوس کاسمیرو، ستاره خط میانی رئال مادرید اقدام کنند.

در ابتدا بسیاری از مطبوعات ورزشی جهان این خبر را در حد یک شایعه دانستند، اما بعدها خبر پیوستن هافبک 30 ساله برزیلی کهکشانی‌ها به منچستریونایتد از سوی خبرگزاری‌های معتبر تایید شد.

در همین رابطه نشریات ورزشی اروپا برونو گیمارش، هافبک برزیلی و 24 ساله نیوکاسل را گزینه نخست رئال مادرید برای پر کردن جای خالی کاسمیرو در صورت انتقال او به منچستریونایتد اعلام کردند.

نشربه مارکا چاپ مادرید در خبری اختصاصی فاش کرد که سران «شیاطین سرخ» قراردادی پنج ساله و حقوق خالص سالیانه 19 میلیون پوندی را به کاسمیرو پیشنهاد داده‌اند که با پیشنهاد کنونی رئال مادرید اختلاف قابل‌توجهی دارد.

کارلوس کاسمیرو
کارلوس کاسمیرو

کاسمیرو تا ژوئن 2025 با کهکشانی‌ها قرارداد دارد. حقوق فعلی او سالیانه 9 میلیون یورو است.

مارکا همچنین مدعی شده که برخی از مدیران بلندپایه من‌یونایتد به مادرید سفر کرده‌ تا با همتایان خود در باشگاه رئال مادرید مذاکره کنند.

این نشریه روز گذشته فاش کرد مانع اصلی این انتقال کارلو آنچلوتی، مربی رئال مادرید است که رابطه‌ بسیار نزدیکی با این بازیکن برزیلی دارد.

آ.اس نیز نوشت که مدیران رئال مادرید قصد ندارند خدمات کاسمیرو را به منچستریونایتد واگذار کنند، اما اگر او درخواست جدایی دهد آن‌ها مانع این انتقال نخواهند شد. به نظر می‌رسد که معامله این دو تیم برای خرید این بازیکن با مبلغی حدود 80 میلیون یورو بسته خواهد شد.

کاسمیرو در سال 2013 با مبلغ 6 میلیون یورو از سائوپائولو به جمع کهکشانی‌ها اضافه شد و تاکنون به‌همراه این تیم 18 جام معتبر کسب کرده است. از مهم‌ترین عناوین کسب شده او به همراه رئال می‌توان به پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، سه قهرمانی در رقابت‌های لالیگا و فتح چهار سوپر جام اروپا اشاره کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size