ایلان ماسک خبر خرید منچستریونایتد را «شوخی» توییتری توصیف کرد

رئیس شرکت «تسلا» صبح چهارشنبه در توییتی نوشته بود که در حال خرید من‌یونایتد است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، که پیش‌تر با انتشار توییتی از خرید باشگاه منچستریونایتد بریتانیا خبر داده بود، اعلام کرد که قصد خرید «شیاطین سرخ» را ندارد.

ماسک در توییتی که چهارشنبه 26 مرداد، منتشر کرد، نوشت که «در حال خرید باشگاه فوتبال منچستریونایتد است.»

یکی از کاربران رسانه اجتماعی توییتر از ماسک پرسید که آیا او در خرید «من‌یونایتد» جدی است، پاسخ داد: «نه، این یک شوخی بود. من هیچ تیم ورزشی نمی‌خرم.»

هواداران «من‌یونایتد» در سال‌های اخیر؛ به خانواده آمریکایی «گلیزر» که این باشگاه را در سال 2005 خریداری کردند، اعتراض کرده‌اند، چراکه آنها معتقدند که سیاست‌های اشتباه گلیزرها در مدیریت این تیم، «شياطين سرخ» را به وضعیت فعلی سوق داده است.

منچستریونایتد در فصل 22-2021 رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان را در رتبه ششم به پایان رساند و پس از هشت سال، بار دیگر در لیگ قهرمانان اروپا فصل جاری غایب خواهد بود.

شیاطین سرخ سابقه 13 قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان موسوم به «پریمیر لیگ» را در کارنامه دارند. این تیم همچنین سه مرتبه فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده است.

نگرانی در بین هواداران «شیاطین سرخ» در مورد نحوه اداره این باشگاه، با شروع ضعیف من‌یونایتد در فصل جاری تشدید شده است. منچستریونایتد در دو بازی نخست در پریمیر لیگ متحمل دو شکست، از جمله باخت 4 بر صفر این تیم مقابل برنتفورد بود.

در پایان روز سه‌شنبه، ارزش باشگاه فوتبال منچستریونایتد در بازار 2.08 میلیارد دلار بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید