منچستریونایتد به‌دنبال خرید هافبک رئال مادرید

مدیران شیاطین سرخ قصد دارند با ارائه یک پیشنهاد وسوسه‌برانگیز کاسمیرو را به‌خدمت بگیرند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مطبوعات بریتانیایی و اسپانیایی از علاقه‌مندی مدیران منچستریونایتد برای به‌خدمت گرفتن «کارلوس کاسمیرو»، ملی‌پوش برزیلی کهکشانی‌ها پرده برداشتند.

نشریه معتبر بریتانیایی «سان»، شامگاه سه‌شنبه 25 مرداد، در خبری اختصاصی نوشت که مدیران منچستریونایتد قصد دارند برای به‌خدمت گرفتن کارلوس کاسمیرو، ستاره خط میانی رئال مادرید اقدام کنند.

تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از سوی مدیران من‌یونایتد برای به‌خدمت گرفتن هافبک 30 ساله برزیلی کهکشانی‌ها ارائه نشده است، اما این نشریه مدعی شده که برخی از مدیران بلندپایه این باشگاه به مادرید سفر کرده‌اند تا با همتایان خود در باشگاه رئال مادرید مذاکره کنند.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» نیز نوشت که رئال مادرید هنوز پیشنهادی رسمی برای انتقال کاسمیرو دریافت نکرده، اما به‌نظر می‌رسد که مدیران من‌یونایتد قصد دارند با ارائه یک پیشنهاد وسوسه‌برانگیز او را به‌خدمت بگیرند، اما مانع اصلی این انتقال آنچلوتی خواهد بود که رابطه‌ بسیار نزدیکی با این بازیکن برزیلی دارد.

در گزارش مارکا همچنین آمده است: «هیچ کس در باشگاه نمی‌خواهد او به فروش برسد ولی کسی نمی‌تواند آینده را پیشبینی کند.»

کاسمیرو در سال 2013 با مبلغ 6 میلیون یورو از سائوپائولو به جمع کهکشانی‌ها اضافه شد و تاکنون به‌همراه این تیم 18 جام معتبر کسب کرده است. از مهم‌ترین عناوین کسب شده می‌توان به پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، سه قهرمانی در رقابت‌های لالیگا و فتح چهار سوپر جام اروپا اشاره کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید