خشم هواداران لیورپول از نونیز ‌پس از اخراج مقابل کریستال پالاس

مهاجم 23 ساله اروگوئه‌ای «سرخ‌های آنفیلد» در حالی که تیمش با یک گل از کریستال پالاس شکست خورده بود، در دقیقه 57 با «سر به صورت» بازیکن حرف کوبید و از سوی داور مسابقه با کارت قرمز جریمه شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

شمار زیادی از هواداران باشگاه فوتبال لیورپول از عمل‌کرد داروین نونیز، مهاجم اروگوئه‌ای «سرخ‌های آنفیلد»، به‌دلیل دریافت کارت قرمز مقابل «کریستال پالاس» انتقاد کردند.

تیم‌های لیورپول و پالاس، شامگاه دوشنبه 24 مرداد، در چارچوب آخرین دیدار هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه «آنفیلد» مقابل هم صف‌آرایی کردند که در پایان، هر دو تیم به تساوی 1 بر یک رضایت دادند.

لیورپولی‌ها که در نیمه نخست با تک گل «ویلفرد زاها» از میهمان خود شکست خورده بودند، در اوایل نیمه دوم سعی در جبران نتیجه داشتند که ناگهان در دقیقه 57 نونیز کنترل خود را از دست داده و طی یک درگیری لفظی، با سر به صورت «یواخیم آندرسن» کوبید.

این ماجرا باعث شد، «پائول تیرنی»، قاضی دیدار، بلافاصله کارت قرمزی را به او نشان دهد و این بازیکن را از زمین بازی اخراج کند تا کار برای لیورپول بیش از پیش سخت‌تر دنبال شود.

هر چند که شاگردان یورگن کلوپ تنها به چهار دقیقه پس از اخراج بازیکن اروگوئه‌ای خود نیاز داشتند تا گل تساوی را به‌ثمر برسانند، اما در انتها با یک بازیکن کم‌تر نسبت به حریف نتوانستند به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست یابند.

داروین نونیز، پس از «جو کول» در سال 2010، به دومین بازیکن لیورپول تبدیل شد که در نخستین حضورش در ورزشگاه آنفیلد در رقابت‌های «پریمیر لیگ» از بازی اخراج می‌شود.

شاگردان یورگن کلوپ که هفته گذشته نیز به نتیجه‌ای بهتر از مساوی نرسیده بودند، در این بازی هم تنها به کسب یک امتیاز اکتفا کردند تا شروع خوبی در لیگ برتر نداشته باشند و همین منجر به خشم هواداران لیورپول از نونیز شد.

نونیز در دیدار سوپر جام انگلیس مقابل من‌سیتی موفق شد یک گل و یک ضربه پنالتی را برای لیورپول کسب کند که نقش به‌سزایی را در پیروزی تیمش و قهرمانی در آن رقابت‌ها ایفا کرد.

او همچنین در دیدار با فولام در چارچوب دور نخست لیگ برتر انگلیس نیز در حالی که «سرخ‌های آنفیلد» با نتیجه 2 بر یک از فولام عقب افتاده بودند، گل تساوی تیمش را به‌ثمر رساند که باعث شد شاگردان کلوپ یک امتیاز ارزشمند را از یک‌ دیدار دشوار و خارج از خانه کسب کنند.

اکنون به‌نظر می‌رسد که نونیز با محرومیتی سه‌ جلسه‌ای از سوی اتحادیه فوتبال بریتانیا محروم شود و اگر این اتفاق رخ دهد، کار بسیار دشواری را برای بهبود شرایط‌ش با هواداران لیورپول در پیش دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size