یورگن کلوپ: لوئیس دیاز، محمد صلاح جدید لیورپول خواهد شد

سرمربی 55 ساله لیورپولی‌ها افزود که شیوه بازی این تیم به شکلی طراحی شده است که فرصت‌های زیادی را در طول مسابقه در اختیار مهاجمان قرار خواهد داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی باشگاه «لیورپول»، در ستایش از لوئیس دیاز، وینگر کلمبیایی «سرخ‌های آنفیلد» پرداخت و گفت که شیوه این بازیکن کمک می‌کند تا او با الگوبرداری از محمد صلاح جانشین سادیو مانه شود.
دیاز که در نقل‌وانتقالات زمستانی 2022 (ژانویه) پورتو را به مقصد آنفیلد ترک کرد، به‌سرعت در ترکیب اصلی لیورپول خوش درخشید، اما تاکنون نتوانسته آمار گل‌زنی خود در پورتو را در این تیم تکرار کند.

این بازیکن 25 ساله در جریان تساوی 2 بر دو لیورپول برابر «فولام» در چارچوب رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر فوتبال انگلستان به گل‌زنی نزدیک شد، اما ضربه او به تیرک دروازه حریف برخورد کرد.

یورگن کلوپ در پاسخ به پرسش یک خبرنگار که «آیا دیاز در هر فصل می‌تواند 10 الی 15 گل به‌ثمر برساند»، گفت: «البته که او این قابلیت را دارد. دیاز از پتانسیل بالایی برخوردار است.»

دو تیم لیورپول و «کریستال پالاس»، شامگاه دوشنبه 24 مرداد، در ورزشگاه آنفیلد آخرین مسابقه هفته دوم رقابت‌های پریمیرلیگ را برگزار خواهند کرد.

یورگن کلوپ پیش از این دیدار عنوان کرد: «همه شما موقعیت‌هایی را که دیاز در بازی فولام خلق کرد، مشاهده کردید. او کمی بدشانس بود که نتوانست گل بزند. دیاز در وضعیت خوبی قرار دارد. برای من مهم این است که او فرصت‌هایی را به‌دست بیاورد و از آن‌ها بتواند استفاده کند.»
او افزود: «من معتقدم که دیاز، محمد صلاح جدید لیورپول خواهد شد. دیاز با الگو برداری از صلاح می‌تواند جانشین سادیو مانه در ترکیب تیم شود.»
کلوپ در پایان خاطرنشان کرد که شیوه بازی لیورپول به شکلی طراحی شده است که فرصت‌های زیادی را در طول مسابقه در اختیار مهاجمان قرار خواهد داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید