یک نشریه بریتانیایی هویت دوست‌دختر جدید پیکه را فاش کرد

مدافع پیشین تیم‌ملی اسپانیا در ژوئن گذشته از شکیرا جدا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا، در اقدامی عجیب تمامی حساب‌های شبکه‌های اجتماعی دوست‌دختر جدید خود را که برخی از رسانه‌ها اخیرا هویت او را کشف کردند، حذف کرد، زیرا کاپیتان آبی‌اناری‌ها قصد دارد هویت دختر جوانی را که باعث فروپاشی رابطه او با شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی در اوایل ماه ژوئن شد، مخفی کند.

نشریه معتبر بریتانیایی «سان»، روز پنج‌شنبه 20 مرداد، به هویت دختری که باعث پایان یافتن رابطه 12 ساله پیکه و شکیرا شد، دست یافت. این روزنامه در خبری اختصاصی اعلام کرد که نام دوست‌دختر جدید پیکه «کلارا گیا مارتی» است و 23 سال سن دارد.

او در رشته روابط عمومی تحصیل می‌کند و در شرکت «کوسموس» تحت مالکیت پیکه، مشغول به کار است.

پیکه و شکیرا که از جام جهانی سال 2010 وارد رابطه‌ای عاشقانه شده بودند، در ژوئن گذشته پس از 12 سال تصمیم گرفتند از همدیگر جدا شوند.

بسیاری از خبرگزاری‌های مختلف دلیل اصلی جدایی این دو زوج سرشناس را خیانت پیکه با دختر دیگری عنوان کرده بودند.

مدافع 35 ساله آبی‌اناری‌ها ماه گذشته در کنار یک دختر بلوند ناشناس طی مراسمی در شهر استکهلم، در فیلمی که توسط یکی از حاضران لو رفت، ظاهر شد.

این نشریه همچنین تایید کرد که رابطه این زوج مدت‌ها قبل از جدایی کاپیتان بارسلونا از شکیرا آغاز شده بود.

The Sun افزود که این دو تلاش بسیاری را برای پنهان کردن رابطه‌شان انجام دادند و این شامل حذف تمامی برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی دوست‌دختر 23 ساله پیکه بود.

مدافع پیشین تیم‌ملی اسپانیا که سابقه قهرمانی در جام‌جهانی 2010 را به‌همراه «لاروخا» در کارنامه دارد، اخیرا بر سر مسائل حضانت فرزندان‌ خود با شکیرا دچار مشکل شده‌ است.

روزنامه «ال‌ناسیونال»، در اوایل ماه گذشته در گزارشی نوشت، شکیرا برای گرفتن حضانت فرزندان خود و قرارگیری در موضع قدرت، تهدید کرده است که مسائل خصوصی پیکه را افشا خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید