«دیلی میل»: من‌سیتی خواهان پیشنهاد 80 میلیونی برای سیلوا

منچسترسیتی ادعاى پذیرش پیشنهاد بارسلونا برای بازیکن پرتغالی را رد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در حالى كه مطبوعات کاتالونیایی گزارش دادند سران بارسلونا با مبلغی حدود 48 میلیون پوند بر سر جذب برناردو سیلوا با مدیران سیتیزن‌ها به‌توافق رسیدند، نشریه بریتانیایی «دیلی میل» در گزارشى نوشت مالکان اماراتی «من‌سیتی» تنها در صورت رسیدن پیشنهاد 80 میلیون پوندی، اجازه خروج ستاره پرتغالی‌شان را به بارسلونا صادر خواهند کرد.

در گزارش این روزنامه روز چهار‌شنبه 19 تیر آمده است که بازیکن 28 ساله پرتغالی در تابستان گذشته نیز از سیتیزن‌ها درخواست کرده بود که به لالیگا کوچ کند، اما در آن مقطع با مخالفت مدیران این تیم روبه‌رو شد.

پپ گواردیولا اعلام کرده که منچسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر، مانع از خروج بازیکنانی که درخواست خروج می‌دهند، نخواهد شد.

اما اکنون سیتیزن‌ها با چالش دشواری روبه‌رو خواهند شد، چرا که تنها سه هفته به پایان پنجره نقل‌وانتقالات باقی مانده و این تیم باید به‌دنبال جایگزینی برای سیلوا باشد.

برناردو سیلوا پس از یک فصل درخشان در به‌همراه سیتیزن‌ها که با چهارمین عنوان قهرمانی پریمیر لیگ در پنج سال گذشته به پایان رسید، در بازار فعلی بیش از 80 میلیون پوند ارزش دارد.

فابریتزیو رومانو، کارشناس معتبر نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا، نیز عصر سه‌شنبه با انتشار توییتی از توافق 48 میلیون پوندی سران دو تیم منچسترسیتی و بارسلونا خبر داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید