مدير بولونيا به گزینه مورد علاقه منچستریونایتد برچسب غیرقابل فروش زد

روز گذشته مدیر برنامه‌های آرناتوویچ پیشنهاد منچستریونایتد برای به‌خدمت گرفتن این مهاجم را تایید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال بولونیا تاکید کرد که مارکو آرناتوویچ، مهاجم مدنظر منچستریونایتد فروشی نیست و روی او برای فصل آینده حساب باز کرده‌اند.

روز گذشته شایعاتی پیرامون علاقه منچستریونایتد به مهاجم اتریشی بولونیا منتشر شد که شامگاه دوشنبه 17 مرداد، مدیر ورزشی باشگاه ایتالیایی در گفت‌وگویی تلویزیونی از عدم فروش مهاجم خود سخن گفت.

نشریه بریتانیایی «سان اسپورت» فاش کرد که نخستین پیشنهاد 6.8 میلیون پوندی «شیاطین سرخ» برای جذب آرناتوویچ از سوی بولونیا رد شده است.

مدیران من‌یونایتد قصد دارند در روزهای آینده پیشنهاد جدیدی برای به‌خدمت گرفتن آرناتوویچ به همتایان خود در بولونیا ارسال کنند.

مدیر برنامه‌های این بازیکن 33 ساله تایید کرد که باشگاه بولونیا پیشنهادی از سوی شیاطین سرخ دریافت کرده و این ملی‌‌پوش اتریشی مشتاق انتقال به «اولدترافورد» است.

دی‌ویائو، مدیر ورزشی تیم فوتبال بولونیا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاست» ایتالیا گفت: «مسئله پول نیست. مارکو از نقطه نظر فنی برای ما بی‌قیمت است و می‌خواهیم با او به کارمان ادامه دهیم. آرناتوویچ می‌تواند بهتر از سال گذشته باشد و به رشد ما کمک کند.»

وی خاطرنشان کرد: «آرناوتوویچ یک شرط‌بندی از پیش‌‌ برنده است، همه ما تلاش زیادی کردیم تا او را به اینجا بیاوریم و مارکو پاسخ این تلاش ما را در زمین داد. ما می‌خواهیم با آرناتوویچ به کارمان ادامه دهیم و تمایلی به فروش او نداریم. افزون بر آن تقویت و تکمیل تیم برای داشتن فصلی خوب مهم است.»

باشگاه بولونیا در نقل‌وانتقالات تابستانی سال گذشته، آرناتوویچ را به صورت آزاد از تیم «شانگهای SIPG» به خدمت گرفت و با او قراردادی دو ساله امضا کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید