رئیس پیشین بارسلونا: قرارداد «د یونگ» هیچ مشکلی ندارد

بارتومئو افزود که تمدید قرارداد بازیکن هلندی تاییدیه مراجع قضایی و لالیگا را دریافت کرده و لاپورتا می‌خواهد با چنین سیاستی این بازیکن را به‌فروش برساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

روز گذشته شائبه‌هایی از سوی مطبوعات کاتالونیایی پیرامون غیرقانونی بودن تمدید قرارداد فرنکی د یونگ، ستاره هلندی خط میانی بارسلونا منتشر شد، اما اکنون رئیس پیشین آبی‌اناری‌ها در مصاحبه‌ای ضمن رد این شایعه به خوان لاپورتا کنایه زد.

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس سابق باشگاه بارسلونا، عصر سه‌شنبه 18 مرداد، با ارسال ویدئویی به نشریه «موندو دیپورتیوو» مفاد قرارداد «د یونگ» را تشریح کرد.

وی گفت: «به‌نظرم لاپورتا با این سیاست به‌دنبال بهانه‌ای برای فروش بازیکن هلندی است.»

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه فعلی بارسلونا اخیرا در یک کنفرانس مطبوعاتی قرارداد‌های جدید «فرنکی دیونگ»، جرارد پیکه، مارک آندره تراشتگن و کلمون لنگله را فاقد اعتبار دانست.

اما بارتومئو که سابقه مدیریت آبی‌اناری‌‌ها در بین سال‌های 2016 تا 2020 را در کارنامه دارد، در ادامه این ویدئو عنوان کرد: «این قراردادها مثل تمامی قراردادهایی است که در جهان برای بازیکنان آماده و امضا می‌شود، اما با جزئیات، آمار و تعداد سال‌های متفاوت.»

وی با بیان اینکه «برای او عجیب است که چرا در چنین مقطع خاصی پیرامون این مسائل صحبت می‌شود»، خاطرنشان کرد: «قرارداد د یونگ مشکلی ندارد و کاملا معتبر است، چون از سوی مراجع قضایی و همچنین سازمان لیگ اسپانیا (لالیگا) تایید شده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید