گری نویل: وقت آن فرا رسیده که «گلیزرها» منچستریونایتد را ترک کنند

شماره دو سابق شیاطین سرخ، از اریک تن‌هاخ، سرمربی جدید منچستریونایتد حمایت کرد و گفت که این سرمربی به‌زمان زیادی نیاز دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گری نویل، کاپیتان پیشین منچستریونایتد، پس از شکست «شیاطین سرخ» مقابل برایتون، به خانواده گلیزر، مالکان آمریکایی این تیم حمله کرد و از آن‌ها خواست که هر چه سریع‌تر دست از سر من‌یونایتد بردارند.

تیم اریک تن‌هاخ، عصر یک‌شنبه 7 اوت، در نخستین بازی خود در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه «اولدترافورد» مقابل برایتون با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

گری نویل، کارشناس پورتال بریتانیایی شبکه «اسکای اسپورت»، روز گذشته در ورزشگاه «استادیوم لندن» پس از پایان بازی دو تیم وستهم و من‌سیتی که با پیروزی 2 بر صفر شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافت، گفت: «زمان آن فرا رسیده تا گلیزرها منچستریونایتد را رها کنند.»

وی ادامه داد که تقصیر این شکست را گردن تن‌هاخ و بازیکنان نمی‌اندازد، بلکه آن‌هایی که «شیاطین سرخ» را در مسیر نزولی هدایت کرده‌اند، مقصر می‌داند.

او توضیح داد: «مطمئنا مقصر این باخت را سرمربی نمی‌دانم، تن‌هاخ به‌زمان زیادی نیاز دارد. من در واقع به نقطه‌ای رسیده‌ام که دیگر از بازیکنان انتقاد نکنم. گلیزرها، مالکان آمریکایی منچستریونایتد، این تیم را در مسیر نزولی هدایت کرده‌اند. اگر شما یک تجارت دارید و افرادی که در این تجارت با شما مشغول کاراند، نتوانند به پیشرفت شما کمک کنند، می‌بایست کار خود را رها کنند.»

شماره دو سابق من‌یونایتد در پایان خاطر نشان کرد: «واقعیت این است که مدیران شیاطین سرخ می‌دانستند که باید در این تابستان برای خرید بازیکنان درجه یک سرمایه‌گذاری کنند، اما تاکنون دست به خرید بزرگی نزدند. آن‌ها بی‌خیال هستند.»

پیشکسوتان شیاطین سرخ اخیرا بارها از مالکان کنونی این تیم انتقاد کرده‌ و خواستار بهبود وضعیت هر چه سریع‌تر من‌یونایتد در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان شده بودند.

پیشتر نیز وین رونی، آقای گل تاریخ باشگاه منچستریونایتد و سرمربی فعلی تیم آمریکایی دی‌سی یونایتد، نسبت به سیاست‌های گلیزرها در جذب بازیکنان جدید به‌شدت انتقاد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید