وین رونی: من‌یونایتد باید اجازه خروج رونالدو را صادر کند

آقای گل تاریخی «شیاطین سرخ» مدعی شد که فاصله من‌یونایتد با حضور در جمع چهار تیم برتر پریمیر لیگ، یک یا دو خرید است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وین رونی، مهاجم پیشین منچستریونایتد معتقد است که مدیران «شیاطین سرخ» می‌بایست به کریستیانو رونالدو اجازه جدایی دهند.

رونی که اکنون مدیریت تیم «دی‌سی یونایتد» را بر عهده دارد، عصر یک‌شنبه 16 مرداد در گفت‌وگویی با نشریه بریتانیایی «تایمز» عنوان کرد: «به نظر من یونایتد باید خدمات کریستیانو رونالدو را به تیمی دیگر واگذار کند. این‌طور نیست که رونالدو نمی‌تواند در تیم تن‌هاخ نقشی داشته باشد. او می‌تواند در هر تیمی بازی کند. رونالدو همیشه برای تیم‌هایش گل‌های بسیاری را به‌ثمر می‌رساند.»

مهاجم پیشین تیم‌ ملی فوتبال انگلیس با بیان اینکه «اگر خبرها و گزارشات مبنی بر اینکه رونالدو قصد دارد باشگاه را ترک کند درست باشد، من‌یونایتد فورا باید اجازه جدایی او‌ را صادر کند».

او افزود: «مدیران شیاطین سرخ می‌بایست به فکر جذب یک شماره 9 جدید باشند؛ مهاجمی که در سه چهار سال آینده بتواند نقش موثری را در این تیم ایفا کند.»

وین رونی در پایان در مورد شرایط نقل‌وانتقالات منچستریونایتد گفت: «فاصله‌ من‌یونایتد با حضور در جمع چهار تیم برتر پریمیر لیگ یک یا دو خرید است. اینکه آن‌ها بتوانند این فاصله را جبران کنند یا خیر، به عملکردشان در چند هفته پایانی پنجره نقل‌وانتقالات بستگی دارد.»

رونالدو 37 ساله که فصل گذشته بار دیگر از یوونتوس به شیاطین سرخ پیوست، ظاهراً پس از ناکامی این تیم در راه‌یابی به لیگ قهرمانان اروپا، قصد دارد دوباره «اولدترافورد» را ترک کند.

دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان در فصل گذشته 24 گل برای «شیاطین سرخ» به ثمر رساند، اما به‌نظر می‌رسد اکنون قصد دارد دوران حرفه‌ای خود را خارج از منچستریونایتد دنبال کند.

به‌نظر می‌رسد اریک تن‌هاخ سرمربی شیاطین سرخ اصرار به ماندن رونالدو دارد. او در روزهای گذشته گفت که از داشتن یک «مهاجم برتر» مانند رونالدو در تیمش خوشحال است و مشتاقانه منتظر همکاری با اوست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید