آتش‌بازی باواریایی‌ها در افتتاحیه بوندس‌لیگا

بایرن‌ مونیخ با پیروزی 6 بر یک مقابل اینتراخت فرانکفورت، ضمن آغاز پر قدرت بوندس‌لیگا، برای حریفان خود نیز از ابتدا خط‌ و نشان کشید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال بایرن مونیخ در نخستین دیدار لیگ برتر فوتبال آلمان موفق شد با نتیجه 6 بر یک میزبان خود اینتراخت فرانکفورت را در هم بکوبد.

این دیدار که شامگاه جمعه 14 مرداد، در ورزشگاه «دویچه بانک پارک» شهر فرانکفورت برگزار شد، باواریایی‌ها دیدار را طوفانی آغاز کردند و اجازه نفس کشیدن را به تیم میزبان ندادند. هر پنج گل «سرخ‌های مونیخ» در نیمه نخست به‌ثمر رسید.

یوزوآ کیمیش، در دقیقه پنج گل اول مونیخی‌ها را از روی ضربه آزاد به‌ثمر رساند تا شاگردان یولیان ناگلزمان خیلی سریع از حریف خود پیش بیفتند.

در دقایق 11 و 29 به‌ترتیب بنجامین پاوارد و سادیو مانه، ستاره سنگالی و جدید مونیخی‌ها برای بایرنی‌ها گل‌زنی کردند. سپس جمال موزیالا (37) و سرژ گنابری (43) گل‌های چهارم و پنجم بایرن مونیخ را به‌ثمر رساند تا مونیخی‌ها با نتیجه 5 بر صفر به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی کمی آرام‌تر از جانب باواریایی‌ها آغاز شد. اینتراخت که چیزی را برای از دست دادن نداشت به بازی هجومی روی آورد و در دقیقه 64 توسط راندال کولو موآنی، یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. در 20 دقیقه آخر بازی شاگردان ناگلزمان دوباره بازی هجومی خود را به فرانکفورتی‌ها دیکته کردند و جمال موزیالا، در دقیقه 83 گل دوم خود و ششم باوارایی‌ها را به ثمر رساند.

به‌نظر می‌رسد که بایرن مونیخ در ابتدای بوندس‌لیگا با این پیروزی بزرگ برای حریفان خود خط‌ونشان کشیده باشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size