اریکسن: تمامی مربیان منچستریونایتد با من مذاکره کرده بودند

هافبک دانمارکی تایید کرد که پیش از پیوستن او به شیاطین سرخ با اریک تن‌هاخ در مورد نقش خود در این تیم صحبت کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی منچستریونایتد، فاش کرد که در طول دوران حضور خود در تاتنهام با تمامی مربیان پیشین «شیاطین سرخ» برای پیوستن به من‌یونایتد مذاکره کرده بود.

گفتنی است که هافبک جدید و 30 ساله منچستریونایتد، پس از کش‌وقوس‌های فراوان، سرانجام در ژوئن گذشته با قراردادی 3 ساله به «اولدترافورد» نقل مکان کرد.

اریکسن در طول هفت فصل حضور خود در تاتنهام که در بین‌ سال‌های 2013 تا 2020 به طول انجامید، بیش از 300 بازی برای سفیدپوشان لندن به میدان رفت و در آن دوره، مربیانی همچون دیوید مویس، لوئیس فن‌‌خال، ژوزه مورینیو و اوله گونر سولشر هدایت منچستریونایتد را برعهده داشتند.

اریکسن که در تابستان 2020 از تاتنهام جدا و به اینترمیلان پیوسته بود، گفت که چشم‌انداز اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی و جدید شیاطین سرخ برای این باشگاه، یکی از مهم‌ترین دلایل توافق او برای امضای قرارداد بوده است.

اریکسن به خبرنگاران گفت: «من با تمام مربیانی که در منچستریونایتد مشغول به کار بودند، صحبت کردم تا از جو و شرایط این تیم با خبر شوم، اما در آن زمان بازیکن تاتنهام بودم و فکر نمی‌کردم بتوانم در تیم انگلیسی دیگری بازی کنم.»

او همچنین گفت که مشتاقانه منتظر کار کردن زیر نظر تن‌هاخ است و مشکلی برای بازی در کنار برونو فرناندز که تقریبا هم‌پست او است، وجود ندارد.
اریکسن گفت:«قبل از پیوستنم به شیاطین سرخ، با تن‌هاخ در مورد تفکر او در مورد نقش من به عنوان یک بازیکن صحبت کردم.‌»

گفتنی است که من‌یونایتد، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را ظهر یک‌شنبه، 7 اوت، در ورزشگاه خانگی خود یعنی «اولدترافورد» مقابل برایتون آغاز خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید