پوچتینو: حریفان رئال مادرید به روان‌شناس نیاز دارند

این سرمربی کامبک به‌یادماندنی کهکشانی‌ها مقابل منچسترسیتی را «غیر طبیعی» توصیف کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی پیشین پاری‌سن‌ژرمن توصیه کرد که حریفان فصل گذشته رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا که با قهرمانی و تاریخ‌سازی این تیم در این رقابت‌ها به پایان رسید، می‌بایست روان‌شناس استخدام کنند.

پوچتینو، دوشنبه 10 مرداد، در گفت‌وگو با نشریه «اینفوبای»، عنوان کرد: «باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن، چلسی، منچسترسیتی، لیورپول و تمامی تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان با رئال مادرید روبه‌رو می‌شوند، می‌بایست یک دکتر روان‌شناس استخدام کنند.»

او که فصل گذشته در مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها با قبول شکست تاریخی مقابل رئال مادرید از گردونه مسابقات حذف شد، افزود: «به نظر من برخورد بنزما با دوناروما خطا بود و اگر داور مسابقه این گل را با وی‌ای‌آر بررسی می‌کرد، به‌نظر من حتما گل بنزما به‌دلیل خطا مردود اعلام می‌شد. این گل به مادریدی‌ها اعتماد به نفس داد و راه صعود را برای آن‌ها هموار کرد.»

رئال مادرید پس از اینکه تا دقیقه 60 بازی برگشت با نتیجه 2 بر صفر از پی‌اس‌جی شکست خورده بود، موفق شد با هت‌ریک به‌یادماندنی کریم بنزما به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کند.

وی ادامه داد: «جنبه روانی در این بازی‌ها نقش اساسی را خواهد داشت. اتفاقی که برای من‌سیتی در عرض پنج دقیقه افتاد، یک مشکل روحی و روانی بود. آن‌ها سه گل در دقایق پایانی و اوایل وقت اضافه دریافت کردند که این امر کاملا غیر طبیعی بود.»

کهکشانی‌ها در مراحل یک‌چهارم و نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم‌های چلسی و منچسترسیتی نیز تا مرز حذف شدن پیش رفتند، اما درخشش کریم بنزما و دیگر بازیکنان این تیم مانع از آن می‌شد.

«لوس بلانکوس» در دیدار پایانی لیورپول یورگن کلوپ را با تک گل وینیسیوس جونیور شکست دادند و برای چهاردهمین بار جام قهرمانی این رقابت‌ها را فتح کردند.

در ماه‌های گذشته نشریه فرانسوی «لکیپ» تایید کرد که مدیران پاری‌سن‌ژرمن پس از متحمل شدن شکست دردناک این تیم مقابل رئال مادرید، به‌دنبال جذب روان‌شناسان خارجی هستند تا مشکل روحی و روانی بازیکنان این تیم را حل کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید