تیمو ورنر به رئال مادرید پیشنهاد شد

«مارکا» مدعی شده که سران رئال مادرید قصد دارند مهاجم «آ‌بی‌های لندن» را با انتقالی قرضی و با بند خرید دائم در تابستان بعدی به‌خدمت بگیرند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تیمو ورنر، مهاجم آلمانی باشگاه فوتبال چلسی، از سوی مدیران آمریکایی «آبی‌های لندن» به رئال مادرید پیشنهاد شد.

نشریه اسپانیایی «مارکا»، در چاپ صبح دوشنبه، 10 مرداد خود مدعی شد که مهاجم سابق لایپزیگ جایی در برنامه‌های فصل آینده توماس توخل نخواهد داشت و به‌دنبال روزنه‌ای برای خروج از چلسی است.

رادیو «کادنا سر»، یک‌شنبه در گزارشی اختصاصی مدعی شده است که رئال مادرید دو گزینه را برای به‌خدمت گرفتن ورنر در پیش دارد.

در ادامه این گزارش آمده است که گزینه نخست خرید دائمی این بازیکن با 35 میلیون یورو و راه دوم؛ انتقال قرضی ورنر با بند خرید دائم در تابستان 2023 خواهد بود.

بنا به ادعای «مارکا»، به‌نظر می‌رسد که کهکشانی‌ها در حال مذاکره با مدیران چلسی برای فعال کردن گزینه دوم هستند تا ورنر را برای انتقال قرضی با بند خرید دائم به «سانتیاگو برنابئو» منتقل کنند.

رئال مادرید در صورتی به سراغ یک مهاجم در این پنجره نقل‌وانتقالاتی خواهد رفت که بازیکنانی چون ماریانو دیاز و بورخا مایورال این تیم را ترک کنند.

نشریه مادریدی «آ.اس» نیز روز گذشته مدعی شد که سران «لوس بلانکوس» قصد دارند رائول دی توماس، بازیکن پیشین آکادمی رئال مادرید و کنونی اسپانیول را برای ذخیره کریم بنزما به‌خدمت بگیرند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید