.
.
.

محمد صلاح شرایط را برای کسب تمامی عناوین فصل آینده ایده‌آل دانست

صلاح برای سادیو مانه، هم‌تیمی سابق او که در این تابستان «آنفیلد» را به مقصد «آلیانتس آرنا» ترک گفت، آرزوی موفقیت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

محمد صلاح، ستاره و ملی‌پوش مصری باشگاه لیورپول، تاکید کرد که با وجود کسب تمامی عناوین فردی و تیمی به‌همراه لیورپول، قصد دارد این عناوین را با «سرخ‌های آنفیلد» نیز کسب کند.

صلاح و لیورپول، شامگاه شنبه، 8 مرداد، نخستین بازی رسمی فصل خود را مقابل منچسترسیتی در ورزشگاه «کینگ پاور» شهر لستر در چارچوب سوپر جام انگلیس برگزار خواهند کرد.

ستاره 30 ساله ليور‌‌پولی‌ها به وب‌سایت اتحادیه فوتبال بریتانیا گفت: «من تقریباً همه عناوین را با لیورپول کسب کردم. زمانی این مسئله را متوجه شدم که آرنولد پس از قهرمانی در جام حذفی به من گفت، می‌دانی که ما تقریباً همه چیز را در این‌جا فتح کرده‌ایم.»

وی ادامه داد: «بله، من با لیورپول تقریبا به تمامی عناوین فردی و دسته‌جمعی دست یافتم، اما می‌خواهم آن‌ را تکرار کنم، این ذهنیت من است.»

گفتنی است که صلاح به‌همراه لیورپول تاکنون یک لیگ قهرمانان اروپا، یک عنوان قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، یک جام باشگاه‌های جهان، یک سوپر کاپ اروپا، یک جام حذفی و یک جام اتحادیه را کسب کرده است.

صلاح در ادامه مصاحبه خود درباره داروین نونیز، مهاجم جدید «بندرنشینان لیورپول» گفت: «از بازی در کنار او هیجان زده هستم، نونیز فصل خوبی را پشت سر گذاشت و مقابل ما در لیگ قهرمانان اروپا عالی ظاهر شد.»

صلاح پیرامون سادیو مانه، هم‌تیمی سابق او که در این پنجره نقل‌ و انتقالاتی به بایرن‌مونیخ پیوسته، گفت: «دلم برای سادیو خیلی تنگ خواهد شد، ما فصل‌های خوبی را در کنار هم سپری کردیم، بنابراین برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. برای نونیز نیز آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم گل‌های زیادی را برای ما به‌ثمر برساند.»

او در پایان عنوان کرد: «فکر می‌کنم ما در شرایط خوبی هستیم که فصل آینده برای تمامی عناوین رقابت کنیم، فقط باید به مبارزه ادامه دهیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم