.
.
.

ژول کونده به بارسلونا پیوست

رومانو مدعی شده که مبلغ انتقال این مدافع 50 میلیون یورو ثابت علاوه بر 10 ميليون پاداش بوده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پس از کش‌وقوس‌های فراوان، سرانجام با تایید باشگاه بارسلونا، ژول کونده، مدافع فرانسوی و 23 ساله فصل پیش سویا به آبی‌اناری‌ها پیوست.
باشگاه فوتبال بارسلونا، شامگاه پنج‌شنبه، 6 مرداد، با انتشار اطلاعیه‌ای از توافق خود برای به‌خدمت گرفتن ژول کونده از سویا خبر داد و نوشت: «در ساعات آینده منتظر گذراندن تست‌های پزشکی کونده هستیم تا فرآیند‌های اخیر قرارداد و انتقال این بازیکن را تکمیل کنیم.»

آبی‌اناری‌ها تاکنون مبلغ و مدت قرارداد مدافع فرانسوی فصل پیش سویا را اعلام نکرده‌اند، اما فابریتزیو رومانو، خبرنگار ورزشی «اسکای اسپورت» و کارشناس معتبر نقل و انتقالات فوتبال اروپا، دقایقی پیش در «توییتر» خود فاش کرد که «مبلغ انتقال کونده به بارسا 50 میلیون یورو ثابت علاوه بر 10 میلیون پاداش بوده و مدت قرارداد این بازیکن نیز تا ژوئن 2027 خواهد بود.»

خبرگزاری‌های بریتانیایی و اسپانیایی در روزهای گذشته مدعی شده بودند که هر دو تیم بارسلونا و چلسی پیشنهادهای برابری را برای دریافت خدمات کونده به مدیران سویا ارسال کرده بودند.

ژول کونده
ژول کونده

نشریه کاتالونیایی «اسپورت» در گزارشی مدعی شد که مدافع 23 ساله جدید بارسلونا پس از گذراندن تست‌های پزشکی، بامداد جمعه بارسلونا‌ را به مقصد ایالات متحده آمریکا ترک خواهد کرد تا به اردوی آبی‌اناری‌ها بپیوندد.

گفتنی است که با خرید ژول کونده، آبی‌اناری‌ها تابستان رویایی خود را تکمیل کردند. آن‌ها پیش از این، روبرت لواندوفسکی، رافینیا، فرانک کسیه و آندریاس کریستنسن را به خدمت گرفته‌اند.

با هزینه‌های بارسلونا در نقل و انتقالات به نظر می‌رسد که این تیم با مدیریت خوان لاپورتا و هدایت ژاوی هرناندز، در حال شکل دادن یک ترکیب رویایی برای مبارزه و کسب تمامی عناوین ممکن در فصل آینده هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم