احتمال حضور الکساندر زورف در تنیس اوپن آمریکا کاهش یافت

او در ماه ژوئن در مصاف با نادال در مرحله نیمه‌نهایی «رولان گاروس» از ناحیه مچ پا به‌شدت آسیب دید و از ادامه مسابقه انصراف داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

الکساندر زورف، تنیسور شماره دو جهان، پس از مصدومیت سنگین او در رقابت‌های گرند اسلم فرانسه، این روزها در حال بازگشت به میادین تنیس است، اما به‌نظر می‌رسد که «پسر طلایی» فرصت حضور در رقابت‌های اوپن آمریکا را از دست خواهد داد.

زورف پس از مصدومیت در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های گرند اسلم «رولاند گاروس» مقابل رافائل نادال، مجبور به کناره‌گیری از مسابقه شد و در ماه گذشته رباط‌های پاره‌شده مچ پای راستش را جراحی کرد.

Advertisement

تنیسور 25 ساله و آینده‌دار آلمانی تاکنون انصراف خود را از رقابت‌های اوپن آمریکا که از 29 اوت سال جاری برگزار می‌شود، اعلام نکرده است.

مدیر برنامه‌های زورف به خبرگزاری «رویترز» گفت: «ساشا به خوبی در حال بهبودی است و هنوز امیدوار است که بتواند برای مسابقات آزاد آمریکا آماده شود.»

وی درباره میزان شانس حضور مرد شماره دو تنیس جهان در رقابت‌های گرند اسلم آمریکا عنوان کرد: «هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا او می‌تواند در آنجا رقابت کند یا خیر.»

زورف که در مسابقات 2020 آزاد آمریکا نایب قهرمان شد، اخیرا ویدئویی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که در آن دیده می‌شد که او بدون عصا راه می‌رود. او همچنین در روزهای گذشته تایید کرد که در رقابت‌های تنیس 500 امتیازی ژاپن شرکت خواهد کرد. این رقابت‌ها از تاریخ 3 تا 9 اکتبر در شهر توکیو برگزار می‌شود.

دارنده مدال طلای تنیس انفرادی المپیک 2020 توکیو، امیدوار است که هر چه سریع‌تر به میادین رقابت‌ها بازگردد.

گفتنی است که هدف او رهبری تیم آلمان در مرحله گروهی «دیویس کاپ» است. این مسابقات از اواسط ماه سپتامبر در شهر هامبورگ برگزار خواهند شد و تیم آلمان در گروه C این مسابقات می‌بایست به ترتیب به‌مصاف فرانسه، بلژیک و استرالیا برود.

مدیر برنامه‌های زورف در پایان خاطرنشان کرد: «شرکت در مسابقات دیویس کاپ واقع‌بینانه‌تر به نظر می‌رسد، اما ما همه تلاش‌هایمان را می‌کنیم که او زودتر آماده شود.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم