.
.
.

نیمکت‌نشین رئال مادرید جایگزین محمد صلاح در لیورپول می‌شود

قرارداد فعلی آسنسیو و ملی‌پوش مصری با تیم‌های خود همزمان در تابستان 2023 به پایان خواهد رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مطبوعات ورزشی بریتانیایی و اسپانیایی گزارش دادند که مارکو آسنسیو، وینگر رئال مادرید ممکن است در بازار نقل‌ و انتقالات تابستانی سال آینده جایگزین محمد صلاح، ملی‌پوش مصری لیورپول شود.

نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا عصر پنج‌شنبه 2 تیر، از علاقه باشگاه‌های بسیاری مانند آث میلان، آرسنال و منچستریونایتد برای به‌ خدمت گرفتن خدمات مارکو آسنسیو خبر داد.

آسنسیو که فصل 22-2021 را به‌همراه رئال مادرید با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به پایان رساند، خواستار جدایی از این تیم و پیوستن به باشگاه دیگری برای فرصت بازی بیشتر شده است.

او فصل گذشته در رقابت‌های لالیگا 31 مرتبه برای رئال مادرید به میدان رفت و آمار 10 گل زده را از خود بر جای گذاشت.

قرارداد این دو بازیکن با تیم‌های فعلی‌شان در ژوئن 2023 به پایان خواهد رسید و شنیده‌ها حاکی از آن است که آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال انگلستان با مدیران لیورپول تاکنون بر سر تمدید قراردادش به توافق نرسیده و قصد دارد سال آینده به‌صورت آزاد از «قرمزهای‌ آنفیلد» جدا شود.

بنا به گزارش‌ها، درخواست صلاح برای تمدید قرارداد با حقوق هفتگی 400 هزار پوند از سوی باشگاه لیورپول رد شده است.

‌در ادامه گزارش اسپورت آمده است اگر مدیران لیورپول بخواهند آسنسیو را در تابستان پیش‌رو به‌ خدمت بگیرند، همتایان خود در رئال مادرید به کم‌تر از 50 میلیون یورو رضایت نخواهند داد.

روزنامه بریتانیایی «میرور» نیز با اشاره به این‌که سران «قرمزهای آنفیلد» هیچ‌گونه نرمشی از سوی محمد صلاح و وکیلش در مذاکرات تمدید قرارداد ندیده‌اند، گزارش داد که به احتمال فراوان‌ صلاح با پایان قراردادش لیورپول را به صورت رایگان به مقصد دیگری ترک خواهد کرد.

ملی‌‌‌پوش 30 ساله مصری لیورپول در فصل گذشته در 51 بازی در رقابت‌های مختلف، آمار 31 گل و 16 پاس گل را با پیراهن‌ قرمزهای آنفیلد بر جای گذاشت و به‌همراه این تیم موفق به کسب دو جام حذفی و اتحادیه فوتبال انگلیس شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم