.
.
.

در توافق با نیس کریستوف گالتیه جمعه سرمربی پاری‌سن‌ژرمن می‌شود

مالکان قطری پاریسی‌ها بر سر قراردادی دو ساله با این مربی 55 ساله فرانسوی به توافق رسیدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پاری‌سن‌ژرمن با باشگاه نیس برای جذب «کریستوف گالتیه» به عنوان سرمربی جدید خود به توافق رسید.

خبرگزاری‌های ورزشی فرانسه، شامگاه چهارشنبه، 1 تیر، گزارش دادند که کریستوف گالتیه، سرمربی فصل پیش باشگاه «نیس» در یک‌‌قدمی جانشینی مائوریسیو پوچتینو بر روی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.

نشریه معتبر «اکیپ» مدعی شده که گالتیه بر سر قراردادی دو ساله و با یک سال تمدید اختیاری با مالکان قطری پی‌اس‌‌جی به توافق رسیده است و تا عصر پنج‌شنبه به‌عنوان سکان‌دار جدید این تیم منصوب خواهد شد.

در روزهای گذشته گمانه‌زنی‌های زیادی مطرح شد و حتی گفته شد که زیدان با پی‌اس‌جی به توافق اولیه دست یافته، اما وکیل او هرگونه تماس با مالکان پاری‌سن‌ژرمن را تکذیب کرد.

رادیو «آر‌ام‌سی» مدعی شده که زیدان می‌خواهد برای نشستن روی نیمکت تیم ملی فرانسه که آرزوی بزرگش است، تا پایان جام جهانی 2022 قطر منتظر بماند.

گالتیه یکی از مربیان مطرح سال‌های اخیر فوتبال فرانسه است. او دو فصل قبل با لیل، بالاتر از پاری‌سن‌ژرمن، قهرمان «لوشامپیونه» شد و فصل گذشته نیز با نیس روی سکوی پنجم ایستاد و در مرحله یک‌هشتم پایانی جام حذفی پس‌اس‌جی‌ پرستاره را از پیش‌رو برداشت.

گفتنی است که مدیران پی‌اس‌جی با همتایان خود در باشگاه نیس بر سر مبلغ 10 میلیون یورویی برای فسخ قرارداد این مربی 55 ساله فرانسوی که دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد، به توافق رسیدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم