.
.
.

رئیس پیشین باواریایی‌ها: لواندوفسکی با بایرن‌مونیخ می‌ماند

هوینس معتقد است به‌زودی همه چیز به آرامش سابق خود باز خواهد گشت و لوا را تا پایان قراردادش در بایرن حفظ خواهیم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اولی هوینس، مدیر سابق بایرن‌مونیخ و عضو فعلی هیئت‌مدیره این باشگاه، از ماندن روبرت لواندوفسکی تا پایان قراردادش سخن گفت.

هوینس، سه‌شنبه، 31 خرداد، در مصاحبه‌ای با نشریه آلمانی «بیلد» تایید کرد که «روبرت لواندوفسکی»، بهترین گل‌زن باواریایی‌ها در برنامه‌های فصل آینده «یولیان ناگلزمان» خواهد بود.

برخلاف تمایل آشکار لواندوفسکی برای ترک بایرن و ‌پیوستن به بارسلونا، هوینس معتقد است که به‌زودی همه چیز به آرامش سابق خود باز خواهد گشت و «لوا» آخرین فصل قراردادش را به‌همراه باواریایی‌ها به پایان خواهد رساند و پس از آن تصمیم خواهد گرفت که قراردادش را تمدید کند و یا باشگاه را ترک کند.

مدیر سابق بایرن‌مونیخ افزود: «تاکنون در نقل‌وانتقالات تابستانی نشان دادیم که به‌دنبال تیمی رقابتی هستیم که برای کسب تمامی عناوین بجنگد. عصبانیت لواندوفسکی و وکیلش در روزهای اخیر به این دلیل است که همه جیز طبق برنامه پیش نرفت.»

ماشین گل‌زنی باواریایی‌ها که با 35 گل، آقای‌گل رقابت‌های بوندس‌لیگا شد، در فصل 22-2021 آمار 50 گل‌زده و 10 پاس گل را در 46 بازی برای بايرنی‌ها از خود برجای گذاشته است.
کفتنی است که قرارداد فعلی مای‌پوش لهستانی باواریایی‌ها در تابستان 2023 به پایان خواهد رسید.

اخیراً نیز نشریه بیلد مدعی شد با وجود اظهارات علنی لواندوفسکی برای ترک بایرن‌مونیخ، مدیران بلندپایه مونیخی‌ها حسابی از دست این بازیکن 33 ساله لهستانی عصبانی شدند و به هیچ وجه قصد فروش او را ندارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم